Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Juniorzy Mewy Gniew na obozie piłkarskim w Jantarze

W dniach 24-30 sierpnia 25-cio osobowa grupa młodych piłkarzy z Klubu Sportowego Mewa Gniew oraz chętne dzieciaki pod opieką Marka Kleister, Katarzyny Puczyńskiej i Adama Jakusz- Gostomskiego, przebywali na obozie piłkarskim w Ośrodku Wypoczynkowym „Viva” w Jantarze.

Celem obozu była popularyzacja zdrowego stylu życia, aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego, stworzenie warunków młodzieży do rozwijania zainteresowań i uzdolnień sportowych, kształtowanie sprawności fizycznej, właściwości kondycyjnych i koordynacyjnych. Chłopcy nie tylko trenowali piłkę nożną na Orliku, ale również poprawiali swoją kondycję podczas biegów, czy sprintów na czas. Spędzali także aktywnie czas na basenie, w parku linowym, na boisku plażowym, gokartach i nad morzem.
Obozowicze mieli też czas na rozrywkę i zabawę. Wieczorami przyglądali się kolegom z Rosji, którzy przyjechali tu trenować tańce towarzyskie, i z którymi bardzo się zaprzyjaźnili.

W sobotę drużyna przyjechała do Gniewu na mecz Ligi Wojewódzkiej z Cartusią Kartuzy, której po ciężkiej walce uległa 0:2.

W weekend natomiast sportowców odwiedzili rodzice. Nie zabrakło wówczas kąpieli w morzu i w basenie czy wieczornego ogniska.

Sportowcy cali i zdrowi wrócili do domów, aby rozpocząć Ligę Wojewódzką.

Trenerzy oraz opiekunowie i rodzice składają serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów za życzliwość i hojność, która umożliwiła zorganizowanie po raz drugi obozu piłkarskiego dla dzieci z Klubu Sportowego „Mewa Junior”. - Jesteśmy wdzięczni za zrozumienie potrzeb naszego klubu i wielkie serce. Życzymy Państwu wielu sukcesów oraz wielkiej pomyślności w realizacji życiowych zamierzeń. Dziękujemy ks. proboszczowi Zbigniewowi Rutkowskiemu za paczki ze słodyczami z ŚDM - dziękują organizatorzy.

Uczestnicy obozu: Nadia Betka, Martyna Birna, Kacper Chrzanowski, Igor Ciarkowski, Kuba Czaja, Maciek Głowiński, Piotr Grzebinski, Dawid Jakusz-Gostomski, Cezary Krause Olech, Igor Moczulski, Olga Mozgiel, Jakub Narloch, Mikołaj Niziołek, Filip Ocieszak, Bartek Pielecki, Daniel Poznański, Jakub Puczyński, Adrian Rajski, Natalia Rus, Marcel Sedlewski, Łukasz Stuczyński, Amelia Świtała, Filip Sedlewski, Patryk Tobiański, Miłosz Wiśniewski.

Opiekunowie: Katarzyna Puczyńska, Adam Jakusz- Gostomski, Marek Kleister

Organizator: Katarzyna Puczyńska

Więcej zdjęć tutaj.

Data publikacji: 2016-09-15 10:59
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy
 • Obóz sportowy

« wstecz

Dofinansowanie

 • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.