Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Bal karnawałowy w gniewskim przedszkolu

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Imprez ta dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w gniewskim przedszkolu 23 stycznia.

Tego dnia już od rana w placówce pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, kolorowe motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, dzielnych kowboi, roboty, kościotrupy, Spider-Mana, Batmana... trudno zliczyć, ile bajkowych postaci pojawiło się na balu. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój wprowadzał wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przedszkolaki świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie w zabawach oraz licznych konkursach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała dzieci do tańca. Przedszkolaki miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Był to bardzo wesoły dzień.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca wszyscy z żalem opuszczali salę balową. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i uśmiechu  przedszkolakom.

Przedszkole Miejskie w Gniewie

Data publikacji: 2018-01-26 12:20
  • Biedronki
  • Jeżyki
  • Misie
  • Motylki
  • Pszczółki
  • Skrzaty
  • Słoneczka
  • Zajączki
  • Żabki

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.