Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Wieści z Przedszkola Miejskiego

Mikołajki mogą być jak z bajki. Właśnie dlatego 6 grudnia w Przedszkolu Miejskim wszyscy przenieśli  się w ,,bajkowy świat”. Już od wczesnych godzin porannych w pięknie udekorowanym budynku przedszkola Święty Mikołaj witał wszystkie wchodzące maluchy.

Od rana panował gwar i radość.  Przedszkolaki wyglądały jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo w świątecznych czapeczkach – po prostu ,,mikołajkowo”. W tym dniu czekało na wszystkich wychowanków wiele atrakcji, jedną z nich były piękne świąteczne zdjęcia z Świętym Mikołajem. Przedszkolaków odwiedziły także elfy z Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie i podarowały dzieciom świąteczne reniferki.  To był naprawdę niezwykły dzień,  Mikołaj obdarował słodkościami wszystkie dzieci, a dla grup zostawił wspaniałe zabawki. Przedszkolaki za otrzymane prezenty podziękowały Mikołajowi piosenkami i wierszykami. -Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły   podopiecznym placówki  wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej wizyty Świętego Mikołaja – donoszą pracownice przedszkola.

Dyrekcja, Pracownicy i Wychowankowie Przedszkola dziękują Radzie Rodziców, Mikołajowi i Elfom z Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie za Mikołajkowe niespodzianki, które  przyniosły w małych serduszkach wiele radości, uśmiechu i niewątpliwie emocjonalnych wrażeń związanych z wizytą Świętego Mikołaja.

Data publikacji: 2018-12-11 13:36
  • Mikołajki
  • Mikołajki
  • Mikołajki

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.