Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

#zamawiamBOwspieram

Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot zaprasza do udziału w akcji #zamawiamBOwspieram! W najbliższy piątek 6 listopada zachęcamy do zamówienia posiłku, kawy, ciasta, na co macie Państwo ochotę od lokalnego przedsiębiorcy - na wynos. Następnie prosimy o udostępnienie na prowadzonych przez Państwa mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instragram) informacji o tym co kupiliście (wraz ze zdjęciem) i dlaczego wspieracie lokalne biznesy. Wpis prosimy oznaczyć hasztagiem  #zamawiamBOwspieram!
 
- Nasi restauratorzy mogą nie poradzić sobie z drugim lockdownem. Kiedy zaczęli odrabiać ogromne, wiosenne straty, z dnia na dzień Rząd zamknął ich interesy. Środki stracili nasi sąsiedzi prowadzący pizzerię na osiedlu, pracę tracą nasi bliscy sprzedający nieopodal kawę, upadają nasze podmioty Ekonomii Społecznej, o które wspólnie walczymy od lat. Chcemy, przy wykorzystaniu Państwa autorytetu, pokazać mieszkańcom i mieszkankom Metropolii, że bez NASZEJ pomocy branża gastro upadnie.  Nie wyskoczymy już wieczorem na dobrego burgera po sąsiedzku, a kawiarnia, do której zabraliśmy bliską osobę na kawę za kilka miesięcy nie powita nas zapachem pachnącego ciasta - piszą inicjatorzy akcji.
 
Co należy zrobić w metropolitalnej akcji?
1. Kupić z lokalnej restauracji, kawiarni, baru, bistro coś pysznego na wynos. Może być to obiad, kawa, ciasto. Coś, czym chcecie zachęcić Państwo innych do odwiedzenia miejsc serwujących posiłki czy napoje na zewnątrz. 
2. Wrzucić to na swoje social media z hasztagiem #zamawiamBOwspieram! i krótką informacją dlaczego wspieracie. Wierzymy, że Państwa osobiste doświadczenia będą najlepszą zachętą!
3. Oznaczyć miejsce. Zachęcamy do odwiedzenia społecznie odpowiedzialnych biznesów (w załączniku tabelka z takimi miejscami). Ale naszej pomocy potrzebują też zwykli przedsiębiorcy, którzy od lat wspomagają budżet miasta/gminy swoimi podatkami. Dbali o nas, zadbajmy o nich! Jeśli nie chcecie żadnego miejsca wyróżniać można napisać, że jest wiele miejsc świadczących usługi na wynos. Jeśli macie listę takich podmiotów dołączcie link z taką ofertą.
4. Zachęcić do udziału innych! Wiceburmistrzów, Sekretarzy, Urzędników, Radnych, Przyjaciół.
 
Już 6 listopada pokażmy, że Metropolia daje radę i kupuje na wynos!
Data publikacji: 2020-11-04 15:31

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.