Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Dzień patrona w Opaleniu

Bardzo patriotyczną formę przybrały obchody dnia patrona w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Czyżewskiego w Opaleniu. Były pieśni sławiące Polskę, wiersze o ojczyźnie, przypomniano też postać wielkiego patrioty, jakim był Józef Czyżewski. Uroczystość stała się też okazją do wręczenia nagród i podziękowań dla osób ważnych dla społeczności szkolnej.

Obchody rozpoczęły się wprowadzeniem aż trzech sztandarów. Dlaczego aż tyle opowiedział zebranym dyrektor opaleńskiej szkoły Mirosław Narloch. Opowiedział on m.in. o historii placówki i o nieistniejącej już szkole w Ostrowitem. Pedagog mówił również o wartościach, które stara się promować jego placówka, czyli o Bogu i ojczyźnie. Młodzież przygotowała natomiast apel z pieśniami i wierszami o tematyce patriotycznej.
Podczas uroczystości wręczono także wyróżnienia. I tak, nagrody dyrektora otrzymali: Barbara Rajkowska, Roman Czechanowski i Adam Kaiser; podziękowania od społeczności szkolnej trafiły natomiast do: ks. Waldemara Opłatkowskiego, ks. Zbigniewa Rutkowskiego, Wandy Horstmann – Cejer, Franza Paul Hackmana, Arkadiusza Popka, Dominika Kalisza, Tomasza Jastrzębia, Gminy Gniew, firmy Rolmag w Opaleniu, Banku Spółdzielczego w Gniewie, firmy Inwest - Kom w Gniewie, firmy Temida w Gniewie, Centrum Leczenia Uzależnień " Zapowiednik" w Opaleniu i Piekarni Teresy Strambowskiej z Opalenia.

Więcej zdjęć znajdą Państwo na: https://www.facebook.com/GminaGniew/photos/

Data publikacji: 2016-05-25 12:32
  • Dzień Patrona w Opaleniu
  • Dzień Patrona w Opaleniu
  • Dzień Patrona w Opaleniu
  • Dzień Patrona w Opaleniu
  • Dzień Patrona w Opaleniu
  • Dzień Patrona w Opaleniu

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.