Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

REGULAMIN STRONY INTERNETOWEJ URZĘDU MIASTA I GMINY GNIEW www.gniew.pl

 1. Niniejszy regulamin dotyczy funkcjonowania strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Gniewie.
 2. Celem serwisu jest publikowanie ważnych dla mieszkańców informacji z życia gminy Gniew.
 3. Za prowadzenie strony internetowej odpowiada Referat Promocji i Informacji Urzędu Miasta i Gminy Gniew.
 4. Na stronie internetowej zamieszczane są informacje, przekazywane przez:
  • referaty urzędu, jednostki organizacyjne, pomocnicze gminy, placówki oświatowe, inne jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe;
  • osoby z zewnątrz, tj.: osoby fizyczne, prawne i jednostki nie posiadające osobowości prawnej.
 5. Obowiązek weryfikacji danych spoczywa na jednostce / osobie przekazującej informacje do publikacji. Moderator strony internetowej nie odpowiada za konsekwencje wynikające z błędnie przekazanych danych.
 6. Ocena możliwości zamieszczenia informacji przekazanych od osób z zewnątrz (pkt. 5 b) na stronach internetowych Urzędu Miasta i Gminy Gniew należy do moderatora strony. W przypadkach budzących wątpliwości decyzja o zamieszczeniu informacji będzie konsultowana z Sekretarzem Gminy.
 7. Urząd Miasta i Gminy Gniew zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia informacji na stronie internetowej www.gniew.pl.
 8. Moderator zastrzega sobie prawo częściowej zmiany lub korekty publikowanych informacji (nie dotyczy treści rozporządzeń, ustaw i aktów prawnych).
 9. Moderator zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji zdjęć, jeśli nie odpowiadają one przyjętym standardom (są bardzo słabej jakości, przedstawiają wizerunek pojedynczych osób).
 10. Jednostkom / osobom przekazującym informacje do publikacji przysługuje prawo korekty lub wycofania informacji z serwisu.
 11. Materiały przekazane Referatowi Promocji i Informacji stają się jego własnością i mogą być przez niego wykorzystywane na łamach portali społecznościowych Gminy Gniew, Miesięczniku Publicystyczno-Informacyjnym Nowiny Gniewskie oraz w innych materiałach promocyjnych, wydawanych przez Referat.
 12. Informacje przekazywane administratorom strony www.gniew.pl, w celu publikacji materiałów na tej stronie, jak również na łamach portali społecznościowych Gminy Gniew oraz w Nowinach Gniewskich mogą zawierać dane osobowe. Podmioty, przekazujące takie informacje, posiadać muszą zgody osób na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych, których ww. dane dotyczą.
 13. Informacje przeznaczone do publikacji należy przekazać do Referatu Promocji i Informacji Urzędu Miasta i Gminy Gniew w formie elektronicznej na adres: rpi@gniew.pl, bądź bezpośrednio do biura Referatu (plac Grunwaldzki 16/17, 83-140 Gniew).

Regulamin zostaje przekazany wszystkim jednostkom Urzędu Miasta i Gminy Gniew oraz podmiotom, które przekazują informacje do publikacji. Dokument zamieszczony jest również na stronie głównej serwisu internetowego.

Data publikacji: 2018-06-11 09:17

Dofinansowanie

 • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.