Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Walentynki u seniorów
2019.02.20
Walentynki u seniorów

16 lutego w Klubie „Wesoła Jesień” odbyło się spotkanie walentynkowe. Brali w nim udział nie tylko stali seniorzy, ale także nowi goście, których szczególnie przywitano i zaproszono do uczestnictwa w kolejnych już spotkaniach.

Bogumiła Sondej sołtysem Rakowca
2019.02.19
Bogumiła Sondej sołtysem Rakowca

Gminna Komisja Wyborcza informuje, że upłynął termin zgłaszania kandydatów na sołtysa sołectwa Rakowiec, a jako, że zgłoszony został tylko jeden kandydat, Pani Bogumiła Sondej zostanie Sołtysem Sołectwa Rakowiec bez przeprowadzania wyborów. W poniedziałek 18 lutego pani Sondej odebrała z rąk burmistrza powołanie na nowe stanowisko. 

 

Obwieszczenie Starosty Tczewskiego
2019.02.19
Obwieszczenie Starosty Tczewskiego

Publikujemy Obwieszczenie Starosty Powiatu Tczewskiego dot. rozpatrzenia wniosku Burmistrza Miasta i Gminy Gniew na zezwolenie na realizację inwestycji drogowej w zakresie rozbudowy ulicy Wąskiej wraz z budową ciągu pieszo-rowerowego w ramach zadania "Gniew-miasto z charakterem". Szczegóły w załączniku.

Wiosenny Maraton Poetycki
2019.02.19
Wiosenny Maraton Poetycki

Serdecznie zapraszamy na poetyckie przywitanie wiosny z biblioteką. 21 marca spotkajmy się w Sali Kameralnej na XIII Wiosennym Maratonie Poetyckim, podczas którego zachęcamy wszystkich do przeczytania wiersza. Nieważne ile masz lat, kim jesteś - przyjdź i przeczytaj dowolnie wybrany utwór poetycki. 

Zapraszamy do Szkoły Inicjatyw Strażniczych
2019.02.19
Zapraszamy do Szkoły Inicjatyw Strażniczych

Sieć Obywatelska Watchdog Polska, stowarzyszenie działające na rzecz prawa do informacji, ogłasza nabór do Szkoły Inicjatyw Strażniczych dla osób aktywnie działających w swojej lokalnej społeczności.

Wernisaż prac Adama Wyżlica “K/20”
2019.02.19
Wernisaż prac Adama Wyżlica “K/20”

18 marca o godz. 17.00 w Teatrze Miejskim w Kwidzynie odbędzie się wernisaż prac Adama Wyżlica “K/20”. To cykl malarskich prac artystycznych o tematyce krajobrazowej, o łącznej ilości dwudziestu obrazów, namalowanych w technice mieszanej, malarsko – sypanej. Użyte materiały do malowania to: farba akrylowa, materiały sypkie naturalne. Powierzchnia płótna w rozmiarze 80 na 50 cm jest wystarczająca, by artystyczny zamysł malarski jakim jest krajobraz lub pejzaż pokazać.

Ruszył Centralny Rejestr Absolwentów Zdrowia Publicznego
2019.02.19
Ruszył Centralny Rejestr Absolwentów Zdrowia Publicznego

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny uruchamia dobrowolny Centralny Rejestr Absolwentów Zdrowia Publicznego (CRAZP). W ramach prowadzonych działań promocyjnych i informacyjnych dotyczących nowego narzędzia/aplikacji w zdrowiu publicznym na stronie internetowej NIZP-PZH oraz na profilu NIZP-PZH na portalu Facebook znajduje się link do Rejestru oraz materiały zachęcające studentów i absolwentów do rejestracji.

Warsztaty dla dzieci na zamku w Gniewie
2019.02.19
Warsztaty dla dzieci na zamku w Gniewie

W pierwszych dniach lutego na zamku w Gniewie Gniewski Klub Karate zorganizował warsztaty dla 45 osób.  W ramach zajęć młodzi adepci sportu uczyli się kaligrafii i gry na bębnach japońskich Torii. Odbył się również oczywiście trening karate.

 

Informator biurowy LOT Kociewie
2019.02.19
Informator biurowy LOT Kociewie

Przedstawiamy Państwu informator biurowy Lokalnej Organizacji Turystycznej Kociewie. Zainteresowani znajdą w nim m.in. informacje o składkach członkowskich, grantach na zadania publiczne, spotkania s samorządach,warsztacie refleksyjnym LGD czy walnym zebraniu Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Zachęcamy do lektury.  

Terminarz posiedzeń Komisji stałych Rady Miejskiej w Gniewie w lutym
2019.02.19
Terminarz posiedzeń Komisji stałych Rady Miejskiej w Gniewie w lutym

Prezentujemy Państwu terminarz Komisji stałych Rady Miejskiej w Gniewie, które odbywać będą się w lutym. Pierwsza komisja odbędzie się już 14 lutego, o godz. 15.30. Kolejne spotkania radnych odbędą się w czwartek, 21 lutego oraz w poniedziałek, 25 lutego. Szczegóły w załączniku.

Cyfrowo zaradni. Cyfrowo bezpieczni
2019.02.19
Cyfrowo zaradni. Cyfrowo bezpieczni

Masz więcej jak 13 lat? Komunikujesz się przez media społecznościowe? Dzielisz się treściami ze znajomymi i przyjaciółmi? Obawiasz się o bezpieczeństwo twoich danych? W pędzącym dziś świecie i ginącymi zawodami odczuwasz niepokój o swoją przyszłość? Weź udział w projekcie "Cyfrowo zaradni. Cyfrowo bezpieczni".
 

Bieg Tropem Wilczym 2019
2019.02.19
Bieg Tropem Wilczym 2019

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie po raz kolejny ma wyjątkową propozycję dla miłośników biegania, ale również dla tych wszystkich osób, które chciałyby uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych. W tym roku po raz drugi Powiat Tczewski zgłosił się do organizacji biegu Tropem Wilczym z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zbliżająca się VII już edycja Biegu Tropem Wilczym odbędzie się 3 marca 2019 roku.

Informacje dla NGO
2019.02.19
Informacje dla NGO

Centrum Organizacji Pozarządowych w Gniewie przedstawia newsletetter z najważniejszymi informacjami dla organizacji pozarządowych. W załączniku m.in. o programie rozwoju organizacji obywatelskich, terminie minigrantów i o czym nie można zapomnieć w lutym. Zachęcamy do lektury.

Uwaga – może powiać!
2019.02.18
Uwaga – może powiać!

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla woj. pomorskiego  otrzymaną z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW Oddział w Gdyni. Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem.

 

Powiatowy Turniej KGW
2019.02.18
Powiatowy Turniej KGW

W sobotę, 9 marca serdecznie zapraszamy do Hali Sportowej Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie na XXII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Gminę Gniew na turnieju reprezentować będzie KGW z Kolonii Ostrowickiej.

Bezpłatne szkolenie o e-aktach
2019.02.18
Bezpłatne szkolenie o e-aktach

Regionalny Rzecznik Prasowy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) województwa pomorskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie dla pracodawców oraz pracowników biur rachunkowych poświęcone elektronizacji akt pracowniczych. Spotkanie odbędzie się 26 lutego i potrwa około 2 godzin.

Lusia – przeszła wiele, a nadal ma piękne, dobre psie serduszko
2019.02.18
Lusia – przeszła wiele, a nadal ma piękne dobre psie serduszko

Suczka Lusia ma ok 4 lat. Jest po sterylizacji, posiada książeczkę zdrowia. Została odebrana z bardzo złych warunków bytowych. Cały czas przebywała na łańcuchu w rozpadającym się pomieszczeniu gospodarczym bez jedzenia, picia wraz ze swoimi szczeniakami. Jest bardzo przestraszona ale łagodna i wdzięczna. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w którym nie może dłużej zostać. Szczeniaki znalazły nowe domy teraz kolej na Lusię. Pomóż nam znaleźć jej nowy dom, kontakt 661342430.

Keramzyt Cup
2019.02.15
Keramzyt Cup

Klub piłkarski KP Keramzyt Szprudowo zaprasza w niedzielę 17 lutego na turniej halowej piłki nożnej. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi. Start rozgrywek o godz. 9.00 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gniewie (ul. Kusocińskiego 10). Podczas wydarzenia będzie można  również zrobić zakupy w kawiarence i wziąć udział w loterii fantowej. Do wygrania m.in koszulka pochodzącego z Gniewu piłkarza Grzegorza Bonina. 

Ferie w gminie Gniew
2019.02.15
Ferie w gminie Gniew

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych dla uczniów województwa pomorskiego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą atrakcji, organizowanych zarówno w mieście, jak i na terenach wiejskich. Życzymy miłego wypoczynku oraz bezpiecznej i udanej zabawy!

Dzień zakochanych w przedszkolu
2019.02.15
Dzień zakochanych w przedszkolu

14 lutego dzieci z  Przedszkola Miejskiego obchodziły walentynki. Był to dla przedszkolaków prawdziwy dzień miłości i przyjaźni. Tego dnia ubrane  na czerwono  zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się serduszkami i balonami. Na koniec każde dziecko otrzymało walentynkę: lizaka serduszko i balonik w kształcie serca.

Zaprojektuj ławkę zakochanych w Gniewie
2019.02.14
Zaprojektuj ławkę zakochanych w Gniewie

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew ogłasza konkurs na projekt i usytuowanie ławki zakochanych, która stanie w Gniewie. Zainspiruj się wspaniałymi gniewskimi historiami miłosnymi Jana i Marysieńki czy rybaka do żony z legendy o powstaniu miasta i zaprojektuj jedyne w swoim rodzaju miejsce służące odpoczynkowi i miłym spotkaniom. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym romantyczny pobyt na Zamku w Gniewie. Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego.

Oferta pracy dla księgowych
2019.02.14
Oferta pracy dla księgowych

Spółka ALMA-COLOR wiodący polski producent farb i lakierów przemysłowych z siedzibą w Gniewie poszukuje osoby na stanowisko księgowego/księgowej. Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego i profesjonalne szkolenia. Od kandydatów oczekuje się natomiast wykształcenia minimum średniego i doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. 

Orion dziękuje
2019.02.14
Orion dziękuje

W lutym zakończyły się rozgrywki Pelmed Gniewskiej Ligi Futsalu. Tegoroczne zmagania wygrała drużyna Oriona Kursztyn. W związku z powyższym sołtys sołectwa Kursztyn oraz zawodnicy Oriona pragną podziękować sponsorom, którzy pomogli im osiągnąć ten sukces: panu Krzysztofowi Kułachowi, spółce Inwest-Kom, firmie Rolls Royce Gniew, Bankowi Spółdzielczemu w Gniewie oraz Małgorzacie Gajewskiej.

Niebezpieczne pożary w gminie
2019.02.14
Niebezpieczne pożary w gminie

Strażacy apelują o ostrożność. Tylko w przeciągu ostatnich dwóch dni doszło do dwóch pożarów na terenie gminy Gniew. Paliła się sadza w kominie w Cierzpicach i Jeleniu. Przyczyną tego typu zdarzeń jest brak usuwania zanieczyszczeń z przewodów dymowych i spalinowych.

Zadbaj o bezpieczeństwo – zaproś kominiarza
2019.02.14
Zadbaj o bezpieczeństwo – zaproś kominiarza

W związku z trwającym okresem grzewczym, w trosce o Państwa bezpieczeństwo zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy. Szczegóły w załącznikach.

Odwołane seanse w kwidzyńskim kinie
2019.02.14
Odwołane seanse w kwidzyńskim kinie

W związku z ogłoszeniem przez Prezydenta A. Dudę żałoby narodowej, która potrwa od północy z czwartku 14.02 na piątek 15.02 do soboty do godz. 19:00, Kwidzyńskie Centrum Kultury informuje, że wszystkie seanse kinowe oraz spektakl "Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania" w tym terminie są odwołane.

Otwarty Turniej o Miecz Króla Jana III Sobieskiego
2019.02.13
Otwarty Turniej o Miecz Króla Jana III Sobieskiego

Wszystkich miłośników gry w karty zapraszamy na turniej „baśki”, który odbędzie się w niedzielę, 24 lutego na zamku w Gniewie. Będzie to już dziewiąty Otwarty Turniej o Miecz Króla Jana III Sobieskiego. Serdecznie zapraszamy, start godz. 13.00.

Bezpłatny kurs przewodnicki - zapisy już dzisiaj
2019.02.13
Bezpłatny kurs przewodnicki - zapisy już dzisiaj

Coraz więcej wycieczek odwiedza w Gniewie nie tylko zamek, ale również miasto. Osoby zainteresowane pracą jako przewodnik Patryk Pokorski "Baju -Baj" zapraszam na kurs lokalnego przewodnika. Start dzisiaj (13 lutego) o godz. 17:00 przy Muzeum Kapsla (pl. Grunwaldzki 40). Kurs jest bezpłatny. Szczegóły pod nr tel. 667-340-988.

Startuje nowy program - pół miliarda zł dla organizacji pozarządowych
2019.02.13
Startuje nowy program - pół miliarda zł dla organizacji pozarządowych

W poniedziałek ruszył pierwszy konkurs w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030 PROO. To pierwszy tak nowoczesny i uniwersalny program dla organizacji pozarządowych. Granty będą mogły być przeznaczone na rozwój kadr, zakup sprzętu czy remont siedziby oraz na realizację codziennej systematycznej pracy w organizacjach.

Poszukiwany opiekun dziecięcy w żłobku
2019.02.13
Poszukiwany opiekun dziecięcy w żłobku

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew, jako organ prowadzący Żłobka Jaś i Marysia w Gniewie ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko opiekuna dziecięcego w żłobku. Szczegóły w załączniku.

drukuj całą stronę

Polecamy

 • znajdź adres
 • Portal mapowy gminy
 • cag
 • Heliantus
 • Inwest-Kom
 • Zamek
 • GOS
 • Geoportal
 • GOM
 • FP
 • Starostwo
 • Pomorskie 2020
 • planer kulturalny
 • PCI
 • Drogi dla natury
 • Eko-inicjatywa
 • Biblioteka
 • Kampania antyazbestowa
 • Fundusze europejskie
 • Gospodarka odpadami
 • Dofinansowania z WFOŚ i GW
 • Parafia
 • Ostańce
 • dps
 • mikroporady
 • gospel
 • karta dużej rodziny
 • veolia
 • rewitalizacja
 • MGOPS

Dofinansowanie

 • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kontakt

Kontakt
[obiekt mapy]
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.