Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Tym razem bez "Weekendu"
2018.04.20
-

Przypominamy, że ze względu na niskie zainteresowanie usługodawców w tym roku w gminie Gniew nie odbędzie się „Weekend za pół ceny”. Dziękujemy za dotychczasowy udział w akacji i zachęcamy do korzystania z oferty przedsięwzięcia w sąsiednich miejscowościach.

Obwieszczenia Burmistrz Miasta i Gminy Gniew
2018.04.20
-

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew wydał obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu obrębu geodezyjnego Kursztyn oraz dla obszaru wsi Szprudowo w strefie oddziaływania elektrowni wiatrowych w gminie Gniew.

Nagrody i wyróżnienia za wysokie wyniki sportowe. Ostatni dzień skłądania wniosków.
2018.04.20
Zasada przyznawania nagród i wyróżnień za wysokie wyniki sportowe

Dziś ostatni dzień składania wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień za wysokie wyniki sportowe. Stosowne dokumenty można złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy w Gniewie lub w Referacie Społecznym (parter budynku).

Konkurs grantowy Działaj Lokalnie wystartował! Nabór wniosków trwa do 10 maja
2018.04.19
Kolejna edycja programu Działaj Lokalnie

Jesteś członkiem grupy nieformalnej lub organizacji pozarządowej? Masz pomysł na działania w swojej społeczności, które zaktywizują mieszkańców?  Trwa nabór wniosków w ramach programu „Działaj Lokalnie”. Uzyskajcie szansę na zdobycie dotacji do 6 tys. zł na realizację Waszego pomysłu.

Każdy znajdzie coś dla siebie…
2018.04.19
-

Aż pięć spotkań odbędzie się w najbliższy weekend na boiskach Gniewskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Sympatycy zarówno piłki seniorskiej, jak i młodzieżowej na pewno znajdą coś dla siebie. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Keramzytu Szprudowo z Relaxem Ryjewo w ramach 18. Kolejki Klasy A.

Urzekająca przyroda zachwyca przy gniewskim kościele
2018.04.19
-

Przy kościele  św. Mikołaja w Gniewie stanęła nowa wystawa plenerowa. Umieszczone na planszach zdjęcia, ukazują Dolinę Dolnej Wisły, jako unikatowy w skali Europy ekosystem na wyciągnięcie ręki. Już po raz drugi, ponieważ pierwsza porcja wspaniałych fotografii była tematem ubiegłorocznej wystawy plenerowej, odwiedzający mogą przenieść się do tajemnego, jakże magicznego świata przyrody. Zapraszamy wszystkich gniewian i gości miasta!

Ostatni dzień, aby zagłosować na wybrany projekt obywatelski!
2018.04.18
Ostatnie dni, aby zagłosować na wybrany projekt obywatelski!

Jeszcze tylko dzisiaj masz szansę na oddanie głosu, który może zaważyć o tym, który projekt zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku. Dowiedz się więcej i zagłosuj!

Uwaga, Rolnicy!
2018.04.18
-

Pomorska Izba Rolnicza informuje, że w dniu 26 kwietnia br. o godzinie 11:00, w Domu Kultury w Piasecznie zorganizowane zostanie spotkanie z rolnikami w celu przeprowadzenia rozeznania w zakresie wydzierżawienia gruntów po byłym PGR. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR).

Skocz z nami na rodzinną zabawę!
2018.04.18
WeberSkok

Już 12 maja czekają na nas sportowe emocje, zapierające dech wyczyny, a przede wszystkim wspólne i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Po raz kolejny Zakład Produkcji Kruszyw wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji dostarczą mieszkańcom Gniewu i okolic rozrywki łączącej rodzinny piknik z pokazami prawdziwej sztuki skaterskiej.

GUTW na antenie "Dzień dobry tu Gdańsk"
2018.04.18
-

O działalności Stowarzyszenia Gniewski Uniwersytet III Wieku rozmawiano z jego prezes Walentyną Czapską na antenie "Dzień dobry tu Gdańsk". Oglądaj na: www.gdansk.tvp.pl/36829882/17042018

Powodzenia Gimnazjaliści!
2018.04.18
Powodzenia Gimnazjaliści!

Drodzy Gimnazjaliści! Przed Wami trzy dni ważnych egzaminów. Życzymy Wam, aby nie opuszczało Was  szczęście, a uzyskane wyniki spełniły Wasze oczekiwania i ambicje oraz zapewniły przyjęcie do wymarzonych szkół. Powodzenia!

Sesja Rady Miejskiej
2018.04.18
Sesja Rady Miejskiej

Serdecznie zapraszamy na Sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się w środę, 25 kwietnia o godz. 11:00 w siedzibie OSP Gniew. Podczas obrad omówiony zostanie stopień realizacji zaplanowanych na ten rok zadań inwestycyjnych. Radni podejmować też będą uchwały. Szczegóły w załączonym porządku obrad.

Obwieszczenie Starosty Tczewskiego
2018.04.18
Obwieszczenie Starostwa Tczewskiego

Starosta Powiatu Tczewskiego wydał obwieszczenie dotyczące wszczęcia postępowania administracyjnego dotyczącego zatwierdzenia projektu zamiennego do pozwolenia na budowę nr WB.6740..1.223.2018 z dnia 20 lutego 2018 r. w zakresie zmiany zagospodarowania. Szczegóły w załączniku.

Wystaw Graty z Chaty!
2018.04.17
Wystaw Graty z Chaty!

Dnia 12 maja 2018 r. rusza dobrze nam znana zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie miasta Gniew, zaś na terenie Gminy Gniew zbiórka startuje 19 maja 2018r.

Trwa okres zagrożenia pożarowego w Lasach Państwowych
2018.04.17
-

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku informuje, że z uwagi na trwający okres zagrożenia pożarowego w Lasach Państwowych powołując się na zapisy w ustawie o lasach i ustawie o ochronie środowiska.

Otwarty konkurs ofert
2018.04.17
-

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew informuje, że rozstrzygnięty został otwarty konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Gniew z zakresu: "Organizowania i upowszechniania kultury w Gminie Gniew poprzez organizację przedsięwzięć kulturalnych".

Keramzyt nadal bez wygranej… V liga odjeżdża
2018.04.17
-

Piłkarze drużyn z naszej gminy nie zaliczą, minionego weekendu do udanych. Sobieski, pomimo prowadzenia uległ Czarnym Straszewo, a faworyzowana Mewa tylko zremisowała z Orłem Radziejewo. Bez zwycięstwa na wiosnę pozostaje Keramzyt, który tym razem uległ Rodłu Kwidzyn.

Drzewa jako narzędzie animacji społecznej
2018.04.16
-

W dniach 1 marca i 12 kwietnia 2018 r. odbyły się warsztaty szkoleniowe pod nazwą „Drzewa jako narzędzie animacji społecznej” organizowane przez Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa w Kwidzynie. Spotkania edukacyjne miały na celu uświadomić jak ważne w życiu człowieka są drzewa i jak ważną role odgrywają dla życia na Ziemi. W Warsztatach wzięli udział pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Gniew, Radni, Sołtysi, przedstawiciele lokalnych firm i instytucji.

Ogłoszenie Konkursu Ofert
2018.04.16
Ogłoszenie Konkursu Ofert

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew ogłasza konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla gminy Gniew na 2018 rok. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w załączniku.

Promocja setnego numeru "Kociewskiego Magazynu Regionalnego"
2018.04.16
KMR

W czwartek, 12 kwietnia 2018 roku, w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, odbyła się promocja setnego numeru Kociewskiego Magazynu Regionalnego – kwartalnika wydawanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tczewie przez jej sekcję wydawniczą, czyli Kociewski Kantor Edytorski.

O Gniewie w Twojej Telewizji Morskiej
2018.04.16
-

Od tego roku Gmina Gniew podjęła współpracę z Twoją Telewizją Morską, realizującą programy z pomorskich gmin. Od marca na stronie internetowej www.telewizjattm.pl oglądać można także wieści z samorządu gniewskiego.

Remont świetlicy wiejskiej w Kolonii Ostrowickiej
2018.04.16
-

W Kolonii Ostrowickiej rozpoczął się już długo wyczekiwany remont świetlicy wiejskiej. Remont wykonuje Skład Budowlany Temida. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa i modernizacja budynku świetlicy wiejskiej wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku na Punkt Podstawowej Opieki Medycznej. Inwestycja zrealizowana ma zostać do końca października br.

5 lat Koła Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Opaleniu
2018.04.16
-

W sobotę, 14 kwietnia w Domu Kultury w Opaleniu odbyła się kolejna, IX sesja popularno – naukowa. Podczas spotkania zgromadzeni pasjonaci historii regionu wysłuchali prelekcji Jana Kulasa o życiu i działalności Józefa Czyżewskiego, promocji książki Marka Kordowskiego pt. "Zespół Szkół im. Józefa Czyżewskiego" oraz części XI „Tek Kociewskich”. Spotkanie to było również okazją do świętowania jubileuszu 5-lecia powołania Koła Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Opaleniu.

I Memoriał Longina Nagórskiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn
2018.04.16
I Memoriał Longina Nagórskiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Dnia 22 kwietnia 2018 r. o godzinie 10:00 odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewie na ul. Kusocińskiego 10 I Memoriał Longina Nagórskiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Zgłoszenia można składać w dniu imprezy o 9:30.

Gminne igrzyska dzieci w sztafetach sprawnościowych dziewcząt i chłopców 2018
2018.04.16
GMINNE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETACH SPRAWNOŚCIOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2018

Dnia 13.04.2018r. w gmachu Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Sztafetach Sprawnościowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Organizatorem zawodów był GOSiR i SZS w Gniewie. Sędzią głównym zawodów był pan Paweł Łysko. W zawodach udział wzięły 3 szkoły z naszej gminy: SP NR 1 Gniew, ZS Opalenie, PSP SPSK Tymawa.

Intensywne opady deszczu!
2018.04.16
Intensywne opady deszczu!

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne dla woj. pomorskiego otrzymane z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Meteorolodzy ostrzegają przed intensywnymi opadami deszczu.

Wspólnymi siłami dla Marka!
2018.04.13
Siła dla Marka

Marek Wentowski - 47-letni mężczyzna, mieszkaniec Rakowca, do czerwca 2017 roku był człowiekiem szczęśliwym, pełnym pasji, motywacji z jasno wyznaczonymi celami. Bardzo dużo satysfakcji przynosił Markowi salon i sklep motocyklowy w Warszawie. To było coś, na co ciężko pracował przez lata. Będąc zdrowym, spełnionym już człowiekiem starał się pomagać tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

IX sesja popularno-naukowa w Opaleniu
2018.04.13
IX sesja popularno-naukowa w Opaleniu

Koło Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Opaleniu serdecznie zaprasza na IX Sesję popularno-naukową, w tym promocję książki Teki Kociewskie cz. XI, która odbędzie się 14 kwietnia. o godz. 10.00 w Domu Kultury w Opaleniu.

Zagraj w "Piłkarzyki" i "Super Farmera"
2018.04.13
Zagraj w "Piłkarzyki" bądź "Super Farmera"

Lubisz grać w piłkarzyki oraz gry planszowe? Jesteś w nich naprawdę niezły? Już 14 kwietnia o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie odbędą się I Mistrzostwa Szkoły w "piłkarzykach" i Szkolne Rozgrywki w grę "Super Farmer".  Organizatorzy obiecują świetną zabawę, ale także ciekawe nagrody dla najlepszych zespołów. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły na plakatach.

Klasa III e i IV d Szkoły Podstawowej nr 1 odwiedziły FUNDAY
2018.04.13
III e i IV d odwiedziły FUNDAY

W poniedziałek 9 kwietnia 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z klasy IIIe i IVd odwiedziły FUNDAY w Tczewie. Na trampolinach i zjeżdżalniach dzieci udoskonalały technikę wspinania, zjeżdżania, skoków, przewrotów i przeróżnych najdziwniejszych akrobacji.

drukuj całą stronę

Polecamy

 • znajdź adres
 • cag
 • Heliantus
 • Inwest-Kom
 • Zamek
 • GOS
 • Geoportal
 • GOM
 • FP
 • Starostwo
 • Pomorskie 2020
 • planer kulturalny
 • PCI
 • Drogi dla natury
 • Eko-inicjatywa
 • Biblioteka
 • Kampania antyazbestowa
 • Fundusze europejskie
 • Gospodarka odpadami
 • Dofinansowania z WFOŚ i GW
 • Parafia
 • Ostańce
 • dps
 • mikroporady
 • gospel
 • karta dużej rodziny
 • veolia
 • rewitalizacja
 • MGOPS

Dofinansowanie

 • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kontakt

Kontakt
[obiekt mapy]
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.