Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Dodatkowe polowanie zbiorowe
2019.12.23
Dodatkowe polowanie zbiorowe

Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" Wejherowo informuje, że 11 stycznia 2020 roku odbędzie się dodatkowe polowanie zbiorowe w obw. 241. Zakończenie polowania zaplanowano na godzinę 16.00. Polowanie obejmie rejony: Wielkie Walichnowy, Lignowy Szlacheckie, Kuchnia, Szprudowo, Polskie Gronowo, Ciepłe, Gniew, Kotło.

Informacja dot. wywozu nieczystości płynnych
2019.12.23
-

Spółka Inwest-Kom informuje, że nie przyjmuje już zgłoszeń wywozu nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych w dni pracujące do końca 2019 roku. Przyjęte dotychczas zgłoszenia realizowane będą do dnia 31.12.2019 r., natomiast każde zgłoszenie przyjęte od dnia 23.12.2019 r. realizowane będzie od 02.01.2020 r.

Otwarte konkursy ofert
2019.12.23
Otwarte konkursy ofert

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew ogłosił otwarte konkursy ofert dla organizacji pozarządowych. Oferty składać można do 15 stycznia 2019 roku. Szczegóły w załącznikach.

Ogłoszenie Burmistrza
2019.12.23
-

Zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2018r., poz. 2204 ze zm.), Burmistrz Miasta i Gminy Gniew podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu 23 grudnia 2019r., Zarządzeniem nr 171/19 zatwierdzono „Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym”, stanowiący załącznik nr 1 do w/w Zarządzenia.

 

Konsultacje społeczne w Rakowcu już dzisiaj
2019.12.20
Konsultacje społeczne w Rakowcu już 20 grudnia

Serdecznie zapraszamy na konsultacje społecznej w Rakowcu dotyczące opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obrębów geodezyjnych Rakowca i Jaźwisk, będących w strefie oddziaływania elektrowni wiatrowych w gminie Gniew. Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 grudnia o godz. 15.30 w Świetlicy Wiejskiej w Rakowcu.

Dziękują za chodnik
2019.12.20
Dziękują za chodnik

Sołtys i mieszkańcy sołectwa Szprudowo składają serdeczne podziękowania Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad za remont chodnika w ich miejscowości. Jednocześnie składają wszystkim życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2020 Roku. Do siego roku!

Mewa Gniew – Junior B1
2019.12.20
Mewa Gniew – Junior B1

Podsumowania występów drużyn juniorskich zamyka drużyna Junior B gniewskiej Mewy. Zespół prowadzony przez Andrzeja Pyrkowskiego od początku rundy borykał się z pewnymi problemami kadrowymi, jednak dzięki determinacji trenera oraz aktywnych działaczy, drużyna dokończyła rozgrywki rundy jesiennej.

Oferta pracy w Saint-Gobain Leca w Gniewie
2019.12.19
Oferta pracy w Saint-Gobain Leca w Gniewie

Saint-Gobain Leca w Gniewie poszukuje osób na stanowisko operatora linii produkcyjnej. Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu z firmą. Szczegóły dotyczące oferty znajdą Państwo w załączniku.

Turniej badmintona w Gdańsku
2019.12.19
Turniej badmintona w Gdańsku

W sobotę, 14 grudnia w Hali Klubu Badmintona Garnizon w Gdańsku odbył się drugi turniej z cyklu Grand Prix Gdańska 2019/2020. Zawody zostały zorganizowane przez Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego, Dzielnicowe Centra Sportu, UKS „Bursztyn” Gdańsk i Klub Badmintona Garnizon.

Złote Gody
2019.12.18
Złote Gody

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale "Złote Gody" to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Gniewie w dniu 18 grudnia gościliśmy Państwa Marię i Teodora Kamrowskich, którzy przeżyli razem 50 lat. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał Jubilatom medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” aktu dekoracji dokonał burmistrz Maciej Czarnecki. Dostojnym Jubilatom należą się słowa uznania, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia. Gratulujemy!

Wizyta przedszkolaków u burmistrza
2019.12.18
Wizyta przedszkolaków u burmistrza

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia burmistrza odwiedzili dziś mali goście. Podopieczni Niepublicznego Przedszkola „Bajeczna Kraina” własnoręcznie przygotowali kartki świąteczne na konkurs, spośród których wybrano najpiękniejszą pracę. Przedszkolaki wręczyły ją burmistrzowi wraz z życzeniami, a w zamian zostały obdarowane słodkościami.

Ogłoszenie o przetargu
2019.12.18
Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew podaje do publicznej informacji, że w Urzędzie Miasta i Gminy Gniew w poniedziałek, 27 stycznia 2020 r. o godz. 10.00 odbędzie się ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Gniew. Szczegóły w załączniku.

Przerwa w dostawie wody na ul. Kopernika
2019.12.18
-

Informujemy, że w związku z pracami inwestycyjnymi 19 grudnia w godz. od 9.00 do 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla os. Kopernika. Jednocześnie informujemy, że to ostatnie utrudnienia przewidziane w ramach prowadzonej modernizacji sieci w tej części miasta.

Wpis do rejestru BDO - objaśnienia Ministra Klimatu
2019.12.18
Wpis do rejestru BDO - objaśnienia Ministra Klimatu

Zachęcamy Państwa, w szczególności przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą do zapoznania się z objaśnieniami prawnymi Ministra Klimatu, wydanymi na wniosek Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, a dotyczących ważnej sprawy, bo obowiązku uzyskania wpisu w Rejestrze-BDO przez wytwórców odpadów będących mikroprzedsiębiorcami, małymi lub średnimi przedsiębiorcami. Szczegóły w załączniku.

Fama i Kongsberg Maritime nagrodzone
2019.12.18
Fama i Kongsberg Maritime

Jedną z sił napędowych Gminy Gniew jest jej przemysł, i osoby które go tworzą. Dlatego zawsze miło słuchać o kolejnych sukcesach naszych firm i przedsiębiorców. Dzisiaj chcieliśmy państwa poinformować o wynikach konkursów organizowanych przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku. I tak, Maciej Wiśniewski otrzymał wyróżnienie jako „Najaktywniejszy społeczny inspektor pracy.” Natomiast w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"  w kategorii pracodawców zatrudniających od 50 do 250 pracowników I miejsce ex aequo zajęły firmy Kongsberg Maritime oraz  FAMA. Zwycięzcom gratulujemy.

Wolontariusze docenieni w powiecie
2019.12.17
Wolontariusze docenieni w powiecie

Piątek trzynastego okazał się w tym roku szczęśliwy dla państwa Rajkowskich z Opalenia, Restauracji Pizzerii "CK" oraz Stacji Mikrostyk. Tego dnia odebrali oni nagrody podczas Powiatowej Gali Wolontariatu. Dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej gminy i wielkie serca. 

II Koncert Świąteczny Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie
2019.12.16
II Koncert Świąteczny Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie

W niedzielę 15 grudnia w kościele św. Mikołaja w Gniewie odbyła się druga edycja Koncertu Świątecznego Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie. W świątecznym repertuarze zaprezentowali się uczniowie i nauczyciele. Gościnnie wystąpił chór Harmonia Sphaerarum.

VIII Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Gniewie
2019.12.16
VIII Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Gniewie

11 grudnia 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się VIII Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP w Gniewie. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców. Turniej rozpoczęła oficjalnie pani dyrektor Wioletta Połomska, a wydarzenie uświetnił występ cheerleaderek. W rozwinięciu podajemy wyniki.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań w zakresie rozwoju kultury fizycznej
2019.12.16
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań w zakresie rozwoju kultury fizycznej

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań w zakresie rozwoju kultury fizycznej na terenie Miasta i Gminy Gniew w 2020 r. Szczegóły w załączniku.

Mikołajkowy turniej baśkowy
2019.12.16
Mikołajkowy turniej baśkowy

9 grudnia w Mikołajkach Pomorskich odbył się Otwarty Turniej Mikołajkowy gry w baśkę. Wzięło w nim udział łącznie 76 graczy z Grudziądza, Chełmży, Więcborka, Gniewu, Pelplina, Gdańska i oczywiście liczna grupa baśkarzy z powiatu sztumskiego. Reprezentanci gminy Gniew, jak zwykle nie zawiedli.

Koncert kolęd i sylwester w Kwidzynie
2019.12.16
Koncert kolęd i sylwester w Kwidzynie

Magia Świąt Bożego Narodzenia dogania naszą codzienność dużymi krokami. Dajmy się jej ponieść, zwolnijmy nasz bieg i spędźmy chwile z rodziną na wspólnym kolędowaniu z Zespołem Pieśni i Tańca "Powiśle”. Tradycją już jest, że tuż przed Świętami wszyscy zapraszani są do kwidzyńskiego teatru, by wsłuchać się w dźwięki kolęd i pastorałek. Nie inaczej jest i w tym roku, bo koncert odbędzie się 21 grudnia o godzinie 17.00.Serdecznie zapraszamy.

Terminarz posiedzeń Komisji stałych Rady Miejskiej w Gniewie
2019.12.16
Terminarz posiedzeń Komisji stałych Rady Miejskiej w Gniewie

Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem posiedzeń Komisji Stałych Rady Miejskiej w Gniewie. We wtorek, 17 grudnia o godz. 16.00 spotkają się członkowie Komisji Rewizyjnej, natomiast 20 grudnia o godz. 13.00 zorganizowane zostanie wspólne posiedzenie komisji stałych.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
2019.12.16
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Tej jesieni ponad 200 uczniów z pomorskich szkół średnich otrzymało  stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczyste wręczenie wyróżnień odbyło się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Mowa o najlepszych uczniach z pomorskich szkół, a  wśród nich znalazły się dwie reprezentantki Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. ks.  Henryka Mrossa w Gniewie, Zuzanna Prei oraz Klaudia Ellert. Składamy gratulacje zarówno uczennicom, ich rodzicom jak i  nauczycielom.

 

Dyskusyjny Klub Książki – spotkanie w środę
2019.12.16
Dyskusyjny Klub Książki – spotkanie dzisiaj

W środę, 18 grudnia w budynku przy ul Wiślanej 4 w Gniewie o godz. 17:30 odbędzie się ostatnie w tym roku świąteczno-opłatkowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W imieniu Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej  im. ks. Fabiana Wierzchowskiego w Gniewie serdecznie zapraszamy.

Ul. Leśna i ul. Gniewskie Młyny bez wody
2019.12.13
Ul. Leśna i ul. Gniewskie Młyny bez wody

Informujemy, że w związku z pracami inwestycyjnymi w poniedziałek, 16 grudnia, w godz. 9.00-15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ul. Leśnej (os. Tarasy Wierzycy) oraz ul. Gniewskie Młyny. Spółka Inwest-Kom przeprasza za utrudnienia.

Godziny pracy UMiG Gniew w okresie świąt
2019.12.13
Godziny pracy UMiG Gniew w okresie świąt

Urząd Miasta i Gminy Gniew informuje o zmienionych godzinach pracy w dni robocze w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Paczka dla dzieciaczka – jak łatwo jest pomagać
2019.12.13
Paczka dla dzieciaczka – jak łatwo jest pomagać

Gniewska poczta już po raz kolejny zachęca do udziału w szlachetnej akcji. Zachęcamy i my, bo zebrane rzeczy trafią za pośrednictwem parafii do najmłodszych potrzebujących z gminy Gniew. Co trzeba zrobić – odwiedzając gniewską pocztę, kup coś czym mógłbyś się podzielić i zostaw to na miejscu. Organizatorzy akcji proszą zwłaszcza o materiały plastyczne, słodycze, książeczki i gry. Przyłącz się do akcji – pomaganie może być naprawdę łatwe.

Godziny pracy spółki INWEST-KOM w okresie świąt
2019.12.13
Godziny pracy INWEST-KOM w okresie świąt

Firma INWEST-KOM informuje o zmienionych godzinach pracy w dni robocze w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

 

Marznące opady
2019.12.13
Marznące opady

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne sporządzone przez Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW w Gdyni. Meteorolodzy ostrzegają przed marznącymi opadami.

 

Bez wody na ul. Gdańskiej
2019.12.12
Bez wody na ul. Gdańskiej

W związku z pracami inwestycyjnymi w piątek 13 grudnia w godz. 9:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ul. Gdańskiej nr 4-14 (numery parzyste). Spółka Inwest-Kom przeprasza za utrudnienia.

drukuj całą stronę

Polecamy

 • nivea
 • znajdź adres
 • Portal mapowy gminy
 • cag
 • Heliantus
 • Inwest-Kom
 • Zamek
 • GOS
 • Geoportal
 • GOM
 • FP
 • Starostwo
 • Pomorskie 2020
 • planer kulturalny
 • PCI
 • Drogi dla natury
 • Eko-inicjatywa
 • Biblioteka
 • Kampania antyazbestowa
 • Fundusze europejskie
 • Gospodarka odpadami
 • Dofinansowania z WFOŚ i GW
 • Parafia
 • Ostańce
 • pomorskietravel
 • mikroporady
 • gospel
 • karta dużej rodziny
 • veolia
 • rewitalizacja
 • lot kociewie

Dofinansowanie

 • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

Kontakt
[obiekt mapy]
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.