Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Weź udział w konkursie fotograficznym

Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym, którego temat brzmi: „Pierwsza praca - rozwiń skrzydła". Celem konkursu jest popularyzowanie problematyki ochrony pracy oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia związane z pierwszą pracą, promowanie kultury bezpieczeństwa pracy oraz rozpowszechnianie idei fotografowania, jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu. Podziel się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami wysyłając zdjęcie!

Tematem prac jest pierwsza praca. Młoda osoba, która po raz pierwszy wkracza na rynek pracy niekiedy boryka się z wieloma problemami na rynku pracy, nie zawsze wie jakie ma prawa i obowiązki związane z nawiązaniem stosunku pracy. Po wielu latach edukacji czeka ją poszukiwanie ofert pracy, rozsyłanie dokumentów aplikacyjnych i częste rozmowy kwalifikacyjne, a w konsekwencji podjęcie zatrudnienia. Dzięki dobremu przygotowaniu szukanie pracy powinno zakończyć się sukcesem. Podzielcie się swoim doświadczeniami i spostrzeżeniami wysyłając do nas zdjęcie!

Uczetnictwo w konkursie jest bezpłatne!

Fotografie oceniać będzie jury w składzie:

Piotr Prokopowicz – zastępca okręgowego inspektora pracy w Gdańsku, ds. nadzoru

Sławomir Pultyn absolwent Wydziału Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Operator, fotograf, reżyser. Autor filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych. Współpracuje z Gdyńską Szkołą Filmową.

dr Jarosław Czarnecki - absolwent Wydziału Malarstwa i Grafiki Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku (obecnie Akademia Sztuk Pięknych). Laureat wielu nagród. Stypendysta Prezydenta Miasta Gdańska, Marszałka Województwa Pomorskiego, Instytutu Adama Mickiewicza w Warszawie, Prezydenta Miasta Sopotu, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od roku 2012 r. wykładowca na Wydziale Rzeźby i Intermediów ASP w Gdańsku.

Renata Dąbrowska - absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Wykładowca Sopockiej Szkoły Fotografii WFH. Od 2005 r. współpracuje z trójmiejskim oddziałem "Gazety Wyborczej". Laureatka Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla Twórców Kultury oraz Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska. Laureatka polskich konkursów fotografii prasowej. 

Nagrodą w konkursie będzie gratyfikacja finansowa za I miejsce. Poza nagrodą rzeczową laureat otrzyma dodatkowo nagrodę w postaci opublikowania pracy konkursowej w formie pocztówki i rozpowszechnienia jej w celu promocji akcji letniej „Na fali pierwszej pracy”.

Wybrane prace zostaną zaprezentowane na wystawie fotografii w Gdańskiej Szkole Filmowej. Każdy uczestnik:

  • powinien wypełnić formularz konkursowy i przesłać wraz z pracą na adres: nafalipierwszejpracy@gdansk.pip.gov.pl. w terminie do 5 lipca 2016 r.
  • może zgłosić do Konkursu maksymalnie 1 (jedną) fotografie, która powinna zostać zgłoszona jednocześnie z formularzem zgłoszeniowym. Zgłoszone do Konkursu fotografie muszą być w formacie JPG, a wielkość przesyłanego pliku nie może przekroczyć 7 MB
  • zobowiązuje się do przesłania na prośbę Organizatora zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej na wydruk dobrej jakości na potrzeby wystawy konkursowej (min. 2000x3000 pikseli)

Finał konkursu zaplanowano na 15 lipca 2016 r. o godzinie 12.00 w czasie inauguracji letniej akcji informacyjnej pod hasłem „Na fali pierwszej pracy” w Galerii przy Gdyńskiej Szkole Filmowej.

Data publikacji: 2016-05-31 13:05

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.