Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Spotkania z wartościową książką

Każde spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki jest dowodem na to, że warto czytać. Dzięki książkom bowiem, nie tylko przyjemnie spędzamy wolny czas, ale również pozostawiają one w czytelniku, pewną dozę przeżyć.

Nawiązują do tego tematu książki takich autorów jak Richard Paul Evans  „Dzienniki pisane w drodze”, gdzie pisarz zabiera nas w podróż po Stanach Zjednoczonych. Ukazuje nam postać głównego bohatera, który podczas swej podróży zmienia swe dotychczasowe życie. W trakcie swych przeżyć uczy się z ufnością i nadzieją patrzeć w przyszłość. Co warto podkreślić wszystkie powieści tego pisarza zajmują wysoką pozycję w rankingu najlepiej sprzedających się książek.

Następnymi książkami, które wzbudziły najwięcej dyskusji, były książki ks. Jana Kaczkowskiego „Grunt pod nogami”, „Życie na pełnej petardzie”, „Szału nie ma, jest rak”. Wartości duchowe, które przekazuje nam autor głęboko trafiają do czytelnika. Miłośnicy ksiażek doceniają dystans autora do samego siebie. Najbardziej wymowny pozostał cytat jednej z książek „jestem otwarty na cud”.

Podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki omawiane były również książki takich autorów jak: Jan Jakub Kolski „Dwanaście słów”, Diane Chamberlain „Dar morza”, Patrick Suskind „Pachnidło”, Swietłana Aleksijewicz „Czasy secondhand. Koniec czerwonego człowieka”, Eloisa James „Brzydka księżniczka”.

Po przeczytaniu wybranej pozycji, każdy czytelnik inaczej odbiera to co autor starał się nam przekazać, dlatego warto przyjść i dyskutować w gronie pasjonatów książek.

Elżbieta Wyczyńska

 

Data publikacji: 2016-06-27 09:53
  • Spotkania z wartościową książką
  • Spotkania z wartościową książką
  • DKK

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.