Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Odkryj nową stronę internetową gniewskiego Zakładu Produkcji Kruszyw

Prosta, przyjazna, nowoczesna i czytelna. Bogata w zdjęcia i filmy. Odwiedź nową witrynę gniewskiego Zakładu Produkcji Kruszyw i poznaj jego historię, misję oraz szczegóły dotyczące wydarzeń, w które regularnie się angażuje.

W 2016 r. gniewski Zakład zyskał nową nazwę. Kolejnym, naturalnym krokiem było stworzenie dedykowanej strony www. Jak prezentuje się nowe miejsce w sieci? Przejrzyście, funkcjonalnie i bardzo interaktywnie. Dzięki temu wizyta na stronie jest przyjemna i niezwykle ciekawa. - Na stronie można przeczytać, a przede wszystkim zobaczyć, jak pracujemy w Gniewie od ponad 40 lat. Podkreślam słowo „zobaczyć”, jest tu mnóstwo zdjęć świetnie oddających historię i akcje, w które się angażujemy. Uruchomiliśmy też kanał na YouTube. Można tam na bieżąco śledzić relacje z imprez i wydarzeń związanych z zakładem – opowiada Joanna Wachowska, koordynator ds. komunikacji Zakładu Produkcji Kruszyw.

Od kulis

Na kruszywagniew.pl można poznać historię i kulisy pracy zakładu. Każdą z 4 dekad jego funkcjonowania ilustrują zdjęcia, wprowadzające w klimat danej epoki. Najważniejsze dla przedsiębiorstwa daty zaznaczone są na interaktywnej osi czasu. Wypowiedzi pracowników pozwalają jeszcze lepiej wczuć się w atmosferę pracy w Zakładzie, a dzięki foto- i videorelacjom z aktualnych wydarzeń firmy można zawsze być „na bieżąco”. Nie zabrakło również informacji o samym keramzycie. Na stronie poznamy historię i zalety kruszywa, etapy jego produkcji, a także bogate zastosowanie.  

Dla mieszkańców i otoczenia

Serwis jest w dużej mierze poświęcony działalności, w którą zakład angażuje się na rzecz mieszkańców i otoczenia Gniewu. A jest tego całkiem sporo. Warto wymienić choćby organizację Dnia Otwartego, sponsoring lokalnych inicjatyw (np. drużyna piłkarska Keramzyt Szprudowo – dawniej Weber Szprudowo), organizację eventów na terenie gniewskiego skateparku i turniejów piłkarskich, działania edukacyjne (konkursy i warsztaty, program stypendialny „Wiedza Start”) czy wsparcie przedszkolnych Mikołajek i Dnia Dziecka. Na stronie znajdują się także informacje poświęcone działaniom firmy na rzecz otoczenia, z których można dowiedzieć się m.in., na czym polega model gospodarki o obiegu zamkniętym i model zrównoważonego budownictwa oraz jak przedsiębiorstwo dba o bezpieczeństwo pracowników i ochronę środowiska.

Do kontaktu

www.kruszywagniew.pl to miejsce informacji, ale też interakcji. Znajdują się tu aktualne komunikaty prasowe oraz dane kontaktowe do przedstawiciela Zakładu (każdy może zadać nurtujące go pytania pisząc pod wskazany adres).

Na stronie będą pojawiać się także oferty pracy. Jest już pierwsza z nich – zakład pilnie poszukuje koordynatora produkcji.

Nowy serwis łączy przeszłość z teraźniejszością, pracowników z zakładem oraz przedsiębiorstwo z otoczeniem – zgodnie z koncepcją, że wszyscy są częścią jednej gniewskiej społeczności.

Zapraszamy na: www.kruszywagniew.pl

Data publikacji: 2016-07-20 15:06

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.