Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Bajkowo w Bajecznej

Czwarty tydzień wakacji w ‘Bajecznej Krainie’ Dzieci spędziły iście bajkowo. W piękny, słoneczny wtorek nasze maluchy tuż po śniadaniu zasiadły w cudownych wozach. Celem wyprawy była Leśniczówka w Brodach Pomorskich. Już sama podróż, której towarzyszyły śpiewy i recytowane wierszyki przyniosła maluchom wiele radości.

Po dotarciu na miejsce smerfy rozbiegły się w radosnym okrzyku. Uwieńczeniem wspólnych zabaw na świeżym powietrzu było smażenie kiełbasek przy ognisku. -Wszystkim współorganizatorom, a w szczególności Rodzicom Misi dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w realizacji niezapomnianej i pełnej wrażeń wyprawy-informuje Beata Kamińska z Bajecznej Krainy.

W kolejnych dniach przedszkolaki miały okazję wcielić się w rolę króla lub królowej, włączając w to zasiadanie na tronie z koroną i berłem czy wydawanie rozkazów. Same przedszkolaki wykazały się niezwykłą kreatywnością tworząc samodzielnie kilka bajek. Jedną o pomocnym smoku, który stracił możliwość zionięcia ogniem, drugą o przedszkolakach, które podczas gry straciły piłkę i odzyskały ją dopiero z pomocą wiewiórki, która oddała zabawkę i ostatnią o paniach przedszkolankach, które gotowały obiad dla dzieci. W tak baśniowym tygodniu nie mogło zabraknąć odwiedzin Kubusia Puchatka, z którym wszyscy wykonywali „puchatkowe” zadania.

Data publikacji: 2016-08-08 08:51
  • Bajkowo w Bajecznej Krainie
  • Bajkowo w Bajecznej Krainie
  • Bajkowo w Bajecznej Krainie
  • Bajkowo w Bajecznej Krainie
  • Bajkowo w Bajecznej Krainie
  • Bajkowo w Bajecznej Krainie

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.