Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Jakich książek szukamy?

Jak zachęcić czytelnika do czytania książek? Uczestnicy spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki mają na to tylko jedną odpowiedź – dobra książka. Taka, która zainteresuje czytelnika od pierwszych stron. Czy wystarczy tylko samo nazwisko autora? Na to pytanie szukamy odpowiedzi w każdej przeczytanej powieści.

Na ostatnie spotkanie przygotowano do dyskusji książki różnego gatunku literackiego. Omówione zostały pozycje takich autorów jak:

Tremayne S.K. „Bliźnięta z lodu”, to thriller, którego akcja rozgrywa się na przerażającej szkockiej wyspie. Dwie siostry bliźniaczki, z których jedna ginie lecz ta, która żyje uważa się za zaginioną siostrę. Tożsamość jednej z sióstr zostaje utracona. Jak skończy się powieść? Zachęcamy do lektury.

De Botton A. „Architektura szczęścia” autor nie adresuje swoich esejów dla koneserów sztuki architektury. Ukazuje nam jak dzięki codziennym przedmiotom, kształtom okien, elewacji domu, wystroju wnętrz, można wpłynąć na zwiększenie pozytywnych odczuć estetycznych. Książkę czyta się z wielką przyjemnością. Autor łączy różne kwestie obszarów filozofii i życia.

W trakcie spotkania zaprezentowano również inne pozycje książek dla pasjonatów fantastyki i innych gatunków literackich: Tregills J. „Mechaniczny”, „Królowie Dary” oraz Grochola K. „Zagubione niebo”, Cygler H. „W cudzym domu”.

E. Wyczyńska

Data publikacji: 2016-09-09 11:45
 • Spotkanie DKK
  Spotkanie DKK
 • Spotkanie DKK
  Spotkanie DKK
 • Spotkanie DKK
  Spotkanie DKK
 • Spotkanie DKK
  Spotkanie DKK
 • Spotkanie DKK
  Spotkanie DKK
 • Spotkanie DKK
  Spotkanie DKK

« wstecz

Dofinansowanie

 • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.