Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Shuttle Time w Gniewie

W sobotę, 10 września, z inicjatywy Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyło się szkolenie w ramach programu Shuttle Time, stworzonego przez Światową Federację Badmintona w celu upowszechnienia tej dyscypliny sportu. Szkolenie zostało zorganizowane przez przez Polski Związek Badmintona, a poprowadził je Krzysztof Englander, wielokrotny mistrz Polski w badmintonie. Uczestniczyli w nim nauczyciele wychowania fizycznego oraz sympatycy dyscypliny badmintona z gminy Gniew, a także przedstawiciele powiatu kwidzyńskiego. Kurs podzielony był na dwa etapy: część teoretyczną oraz praktyczną, na której można było przetestować zdobytą wcześniej wiedzę.

Każdy uczestnik spotkania otrzymał certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia oraz możliwość złożenia ankiety aplikacyjnej do programu Shuttle Time w województwie pomorskim. W ramach programu zawiązuje się współpracę, polegającą na zorganizowaniu zajęć sportowych z badmintona dla dzieci i młodzieży w okresie październik – grudzień 2016, zapewniając tym samym swojej jednostce otrzymanie od Pomorskiej Federacji Sportu w Gdańsku pakietu startowego w postaci sprzętu sportowego niezbędnego do przeprowadzenia zajęć. Jednak na taką współpracę szansę będą miały tylko cztery jednostki aplikujące do programu, gdyż organizator zastrzegł sobie prawo do wyboru czterech ofert. Zatem inicjatywa przełożyła się nie tylko na zdobycie wiedzy z zakresu tej dyscypliny sportowej, ale umożliwi także w realny sposób upowszechnienie badmintona na terenie naszej gminy poprzez zwiększenie ilości zajęć sportowych.

Tomasz Ostrowski

Data publikacji: 2016-09-19 11:57
  • SHUTTLE TIME W GNIEWIE
  • SHUTTLE TIME W GNIEWIE
  • SHUTTLE TIME W GNIEWIE
  • SHUTTLE TIME W GNIEWIE
  • SHUTTLE TIME W GNIEWIE
  • SHUTTLE TIME W GNIEWIE

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.