Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Wszyscy swoje święto mają

We wtorek, 20 września, dzieci z Przedszkola w Gniewie po raz kolejny wspólnie z wychowawcami świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Podobnie jak w latach ubiegłych opiekunowie postarali się, aby ten dzień był dla maluchów wyjątkowy.

Budynek i korytarze przedszkola zostały pięknie udekorowane a Hymn Przedszkolaka słychać było z każdej sali. Był to dzień, świąteczny, pełen niespodzianek. Od samego rana organizowane były zabawy integracyjne oraz konkursy z nagrodami, takie jak: „ Taniec z balonem”, „Gorąca piłeczka”, „Kto złapie balon”. Dzieci bawiły się z chustą animacyjną Klanza, tańczyły przy muzyce, rozwiązywały rebusy i zagadki. O godzinie 10.00 dzieci z grup: Pszczółek, Misiów, Biedronek, Słoneczek, Motylków, Zajączków, Żabek i Jeżyków z kolorowymi balonikami „Dnia Przedszkolaka” przemaszerowały ulicami miasta śpiewając dumnie swój hymn. Całej uroczystości towarzyszyły Tygrysek i Biedronka idące na czele orszaku. Po powrocie na przedszkolny plac zabaw wszyscy wspólnie po raz kolejny odśpiewano „Hymn Przedszkolaka”, a dzieciom wykonano pamiątkowe zdjęcie. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku w postaci waty cukrowej dla każdego dziecka, oraz prezentów do domu: baloników i emblematów Dnia Przedszkolaka. -W naszej placówce Dzień Przedszkolaka dostarczył kolejnej okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Życzymy wszystkim przedszkolakom, aby każdy dzień w przedszkolu był wyjątkowy i niezapomniany- mówiły po zabawie opiekunki z gniewskiego przedszkola.

Więcej zdjęć z przedszkola na stronie: <link>

Data publikacji: 2016-09-23 12:18
  • Wszyscy swoje święto mają
  • Wszyscy swoje święto mają
  • Wszyscy swoje święto mają

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.