Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Już dzisiaj- Gniewskie Forum Organizacji Pozarządowych!

Gniewskie Organizacje Pozarządowe oraz grupy nieformalne serdecznie zapraszamy na drugie w tym roku Gniewskie Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 8 listopada o godz. 17:00 w Sali Wystawowej biblioteki w Gniewie. Nie może Was tam zabraknąć! W ramach forum przedstawiciele organizacji wspólnie zastanowią się nad formułą dalszego funkcjonowania Gniewskiej Rady Organizacji Pozarządowych oraz dokonają wyboru jej członków na nową kadencję. To również okazja do podsumowania konsultacji nad Rocznym programem współpracy gminy Gniew z organizacjami pozarządowymi na 2017 r.

W forum może wziąć udział maksymalnie 3 przedstawicieli z każdej organizacji pozarządowej. O udziale decyduje kolejność
zgłoszeń oraz preferencje dla jak największej ilości podmiotów pozarządowych i grup nieformalnych.

Po części oficjalne planowane jest spotkanie w mniej formalnej atmosferze. Stowarzyszenie Centrum Aktywnych Gniew we współpracy z Fundacją M.A.P.A. Obywatelska i Grupą PROKULTURA prowadzi w ramach zadania zleconego projekt pn. „CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH GNIEW 2016”. To projekt skierowany do organizacji, mający na celu pomoc w rozwoju, usystematyzowaniu działania, pozyskaniu środków i lepszej współpracy ze sobą i lokalną społecznością. Już kilka organizacji korzysta z indywidualnego wsparcia, ważne jednak, by było ich jeszcze więcej.

Do końca bieżącego roku Starostwo Powiatowe w Tczewie planuje ogłosić co najmniej 2 konkursy grantowe, zachęcamy więc do aplikowania o te środki.

Aby dowiedzieć się więcej przybądźcie na II Gniewskie Forum Organizacji Pozarządowych, 8 listopada o godz. 17:00 do Sali Wystawowej biblioteki w Gniewie.

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na bezpłatny poczęstunek.

Prosimy o potwierdzenie obecności do 7 listopada 2016r.


Działalność Lokalnego Wspierania Centrum Organizacji Pozarządowych w Gniewie jest dofinansowana ze środków Gminy Gniew w ramach wsparcia zadania publicznego „Działalność wspomagająca organizacje pozarządowe poprzez prowadzenie Lokalnego Centrum Wsparcia Organizacji Pozarządowych w roku 2016 ”. Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Centrum Aktywnych Gniew przy zaangażowaniu Fundacji Mapa Obywatelska oraz Związku Stowarzyszeń Grupa Prokultura.

Data publikacji: 2016-11-03 12:01

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.