Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Oferta pracy

Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy ogłasza nabór na stanowisko: doradca zawodowy/ doradca zawodowy – stażysta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Miejsce pracy: Jednostka organizacyjna PWK OHP, Młodzieżowe Centrum Kariery w Starogardzie Gdańskim, Osiedle 60-lecia ONP 14

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony tj. na okres nieobecności usprawiedliwionej pracownika – wymiar 1,0 etatu

Zadania na stanowisku doradcy zawodowego:

• udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji ,podjęcie zatrudnienia,

• opracowanie ocen przydatności zawodowej na podstawie zebranego własnego  materiału badawczego,

• gromadzenie, opracowywanie i aktualizowanie informacji o zawodach (stanowiskach pracy), drogach uzyskiwania kwalifikacji zawodowych oraz potrzebach rynku pracy,

• utrzymanie stałej współpracy z publicznymi służbami zatrudnienia, szkołami, organizatorami kształcenia i szkolenia zawodowego oraz innymi instytucjami rynku pracy.

Wymagania na stanowisku:

• wykształcenie wyższe  i co najmniej rok stażu w zakresie poradnictwa  zawodowego (w przypadku stanowiska  doradcy zawodowego) lub wykształcenie średnie oraz co najmniej rok ogólnego stażu pracy lub wykształcenie wyższe –bez wymaganego stażu pracy  (w przypadku stanowiska doradcy zawodowego -stażysty).

• dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego lub pokrewne,

• wysoko rozwinięte kompetencje społeczne;

• samodzielność w działaniu;

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• udział w szkoleniach umożliwiających rozwój zawodowy; 

• ciekawą i rozwijającą pracę 

• wsparcie merytoryczne i organizacyjne;

Termin i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

Dokumenty należy przesyłać  do dnia 24 listopada 2016r. pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja1.pwk@ohp.pl lub przesyłać pocztę tradycyjną na adres: Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy ul. Uphagena 27, 80-237 Gdańsk z dopiskiem „Rekrutacja na stanowisko Doradca zawodowy –MCK ”.

Proces rekrutacji na wskazane stanowisko będzie dwuetapowy. W pierwszym etapie odbędzie się weryfikacja nadesłanych dokumentów pod względem formalnym ,dokumenty zawierające braki formalne zostaną odrzucone a pozostałe osoby ,które przejdą pozytywnie wstępną weryfikację dokumentów aplikacyjnych zostaną zaproszone na test sprawdzający ich wiedzę .

W drugim etapie z kandydatami ,których wynik testu będzie pozytywny zostanie przeprowadzona ostateczna rozmowa kwalifikacyjna z udziałem  Wojewódzkiego Komendanta oraz komisji doradczej.

Złożonych dokumentów nie zwracamy . 

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. z 2014r. poz.1182 z późn zm ,wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji na stanowisko doradcy zawodowego /doradcy zawodowego- stażysty przez Pomorską Wojewódzką Komendę OHP w Gdańsku Administratorem Państwa danych osobowych jest Komendant Pomorskiej  Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców pracy w Gdańsku ul. Uphagena 27. Państwa dane osobowe zbierane są na potrzeby rekrutacji i selekcji  na stanowisko doradcy zawodowego/doradcy zawodowego- stażysty . Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb rekrutacji. Oferty odrzucone  zostaną  protokolarnie zniszczone po zakończonej rekrutacji.

 

 

Data publikacji: 2016-11-21 15:05

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.