Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Ciekawe zajęcia w jeleńskim przedszkolu

W oddziale przedszkolnym w Jeleniu zawsze dzieje się coś ciekawego. W ostatnim czasie wybrano się do kina na bajkę "Bociany" i  obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W październiku, w ramach integracji przedszkolnej, dzieci wraz z rodzicami i opiekunami wybrały się do kina Cinema City w Starogardzie Gdańskim na efektowną, animowaną bajkę dla dzieci pt. "Bociany". Fabuła animacji opiera się na niegdyś popularnej historyjce wyjaśniającej skąd biorą się dzieci. Żeby uniknąć kłopotliwych wyjaśnień, rodzice opowiadali dziecku bajkę, na przykład o bocianach. Fabuła bajki wywołała nie tylko uśmiech na twarzach dzieci, ale również ich rodziców, pozwalając na spędzenie miłego czasu ze swoim dzieckiem. Wyprawa do kina zakończyła się sukcesem, co można było wyczytać z twarzy przedszkolaków.

Natomiast w miniony piątek wszystkie przedszkolaki uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi misiami. Dzieci opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panią fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm znanych piosenek. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.

Jak na urodziny Misia przystało nie zabrakło słodkiego co nieco i gromkiego zaśpiewania "sto lat". Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie stanie się tradycją i zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Data publikacji: 2016-11-28 08:39
  • Dzień misia
  • Dzień misia
  • Dzień misia
  • Dzień misia
  • Dzień misia
  • Dzień misia
  • Kino
  • Kino

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.