Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Gniewianie nagrodzeni na VIII Powiatowej Gali Wolontariatu

W piątek, 9 grudnia w Domu Kultury w Subkowach, odbyła się Powiatowa Gala Wolontariatu, na której nagrodzono najaktywniejszych społeczników z Powiatu Tczewskiego. Oczywiście nie zabrakło nagród i wyróżnień dla gniewskich wolontariuszy i firm.

W czasie Powiatowej Gali gniewianom przyznano aż dwie nagrody główne i dwa wyróżnienia. Animatorem Roku została pani Walentyna Czapska, założycielka i członkini wielu organizacji na terenie Gminy Gniew. Jednym z jej największych osiągnięć w ostatnim czasie było założenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku stanowiącego jedną z najliczniejszych i najprężniej działających organizacji w naszej gminie. Główna nagroda dla firmy sprzyjającej społeczności lokalnej wpadła w ręce gniewskiego Zakładu Produkcji Kruszyw. Przedsiębiorstwo od lat bierze czynny udział w lokalnych przedsięwzięciach. Między innymi jest autorem programu stypendialnego „Wiedza Start” skierowanego do najzdolniejszych gimnazjalistów z terenu gminy. Zakład jest sponsorem drużyny piłkarskiej Keramzyt Szprudowo i organizatorem różnych konkursów. Wyróżnienie w tej samej kategorii przyznano firmie Temida, która udziela się w lokalnych inicjatywach mających na celu rozbudowę i renowację budynków oraz wspiera liczne akcje skierowane do mieszkańców. Kolejne wyróżnienie przypadło społecznikom ze Szprudowa, którzy dostali nagrodę w kategorii Inicjatywa Społeczna Roku. Wyróżnienie przyznano im w związku z odbudową boiska w Szprudowie, w którą angażują się mieszkańcy wsi, lokalne firmy i miłośnicy piłki nożnej.

Data publikacji: 2016-12-13 09:39
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.