Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Gniew - Dzieciom na Święta!

Mikołaj odwiedził wczoraj Gniew. Przywitały go tłumy maluchów, które musiały być bardzo grzeczne, bo Święty przywiózł im całe góry prezentów. Był on wdzięczny gniewskim maluchom, które uratowały święta odnajdując go podczas gry miejskiej „W poszukiwaniu św. Mikołaja”.

Tuż po godzinie 15.30 na gniewskim rynku pojawił się elf i śnieżynka. Poinformowali oni, że Mikołaj został porwany i trzeba go uwolnić z rąk chytrych gnomów. Dzieci otrzymały zagadki, które doprowadzić je miały do świętego i prezentów. Maluchy poradziły sobie znakomicie i po około 40 minutach był on już wolny. Wówczas rozpoczęła się najprzyjemniejsza część, rozświetlenie miejskiej choinki oraz rozdawanie wyczekiwanych prezentów. Dzieci mogły porozmawiać z Mikołajem i zrobić sobie z nim zdjęcie. Elf i bałwanek Olaf prowadzili w tym czasie gry z pozostałymi maluchami.

Podczas imprezy można też było zebrać pieczątki, ozdabiać pierniki, napisać list do Mikołaja i powalczyć o nagrody specjalne. Tutaj też nie brakowało chętnych do zabawy.

Więcej o wydarzeniu w styczniowym wydaniu Nowin Gniewskich.

Więcej zdjęć znajdą Państwo na: <link>

Organizatorem wydarzenia był: Urząd Miasta i Gminy Gniew.

Partnerem wydarzenia była: Powiatowa i Miejska Biblioteka im. Fabiana Wierzchowskiego w Gniewie;

Pomocnikami Świętego Mikołaja czyli firmami, które finansowo wsparły wydarzenie byli: Firma Alarmtech Polska, Spółka Inwest Kom w Gniewie, firma Rolls-Royce Poland, Bank Spółdzielczy w Gniewie, Bank BGŻ BNP Paribas oddział w Gniewie, spółka Mikrostyk, Skład budowlany TEMIDA, Zakład Produkcji Kruszyw w Gniewie, Spółka Wimar oraz spółka Melbud.

Podziękowania należą się również Studiu A za świąteczne zdjęcia z Mikołajem. Zdjęcia te już wkrótce obejrzeć będzie można na stronie miasta. 

Dziękujemy także firmie Hans Sound za nagłośnienie i oświetlenie podczas wydarzenia. Szczególne podziękowania należą się też grupie Energa Oświetlenie, której pracownicy ciężko pracowali, aby stworzyć iluminację świąteczną Gniewu.

Data publikacji: 2016-12-22 15:22
  • Mikołajki miejskie
  • Mikołajki miejskie
  • Mikołajki miejskie
  • Mikołajki miejskie
  • Mikołajki miejskie
  • Mikołajki miejskie

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.