Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Walne Zgromadzenie PZW

W niedzielę, 5 lutego, odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Gniewie. Tego dnia odbyło się podsumowanie pracy Zarządu Koła za 2016 rok, jak i za całą kadencję 2013-2016. Wśród zaproszonych gości obecni byli Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Maria Taraszkiewicz-Gurzyńska, Wiceprezes Zarządu Okręgu Gdańskiego PZW Pan Włodzimierz Szarafin oraz Komendant Komisariatu Policji w Gniewie podkomisarz Grzegorz Pek.

Po przyjęciu porządku obrad, przystąpiono do wręczenia odznaczeń oraz statuetek i dyplomów za działalność na rzecz Polskiego Związku Wędkarskiego. Złotą odznaką za zasługi dla PZW uhonorowany został Zbigniew Wensierski. Pamiątkowe dyplomy za wkład w rozwój wędkarstwa na terenie Gniewa oraz za zaangażowanie w ochronę wód Okręgu Gdańskiego PZW otrzymali: Burmistrz Maria Taraszkiewicz-Gurzyńska, komendant SSR Jarosław Seidowski, Zbigniew Wensierski, Grażyna Justa (P.H. GRAGA) oraz pracownicy Referatu Promocji Urzędu Miasta i Gminy Gniew. Wręczono również już po raz drugi statuetkę dla najlepszego wędkarza roku, którą zdobył tym razem Łukasz Czarra.

W dalszej części obrad zostały przedstawione sprawozdania z działalności za 2016 rok, które odczytali kolejno przedstawiciel Społecznej Straży Rybackiej, Zarządu Koła, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej, której wniosek o udzielenie absolutorium zarządowi poparli jednogłośnie wszyscy zgromadzeni.

Po części poświęconej przedstawieniu sprawozdań z działalności zarządu i organów koła PZW w Gniewie przystąpiono do wyborów nowych władz na kadencję 2017-2020.

Prezesem koła został wybrany jednogłośnie dotychczasowy prezes Michał Chrzanowski. Skład zarządu uzupełnili: Edward Siuda, Jan Kamiński, Jarosław Seidowski, Jan Stawicki, Ryszard Dębicki, Piotr Seidowski oraz Mieczysław Krakowiak. Do Komisji Rewizyjnej koła wybrani zostali: Jerzy Thiel, Krzysztof Pastewski i Hieronim Michałowski. Sąd Koleżeński koła stanowią natomiast: Adam Makowski, Rafał Talaś oraz Józef Hejnowski.

Na zgromadzeniu upamiętniono wędkarzy, którzy odeszli już na wieczne łowiska.

Życzyć należy, aby nowo wybrany zarząd spełnił oczekiwania członków Związku i doprowadził do ukierunkowania dalszej działalności, która zadowalałaby szeregowych członków koła.

Data publikacji: 2017-02-07 12:56
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.