Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Bal w przedszkolu

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. Jest to również wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w postacie bajkowe. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W gniewskim przedszkolu taki bal odbył się 9 lutego.

Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewnił im pan Wiesław Igielski, grając i śpiewając przeróżne utwory. W przedszkolu było bardzo wesoło, wszędzie słychać było skoczne nutki. Wystrój sal i sali balowej wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały okres karnawału przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze. Fotograf wykonał też pamiątkowe zdjęcia, które pięknie uwieczniły wesołe minki dzielnych chłopaków i ślicznych dziewczynek. W czasie balu dzieci mogły w swoich salach napić się również soczku oraz chrupać ciasteczka, paluszki, czy słodkie cukierki.

-Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu-informują pracownicy przedszkola. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, indianie, marynarze, królewny, motylki, policjanci oraz batman ze spidermanem, a także inne postacie z kreskówek opanowały w ten dzień naszą salę gimnastyczną. . Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. W trakcie balu dzieci bawiły się także w łapanie kolorowych baniek mydlanych wirujących po całej sali balowej.

Więcej zdjęć z zabawy znajdą Państwo na stronie: <link>

 

Data publikacji: 2017-02-13 07:57
  • Bal w przedszkolu
  • Bal w przedszkolu
  • Bal w przedszkolu

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.