Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Dzień Kobiet na Gniewskim Uniwersytecie III Wieku

Słuchaczki Gniewskiego Uniwersytetu III Wieku są jak Irena Kwiatkowska w serialu „Czterdziestolatek”– żadnej pracy się nie boją. Nawet w swoje święto, czyli w Dzień Kobiet, zakasały rękawy i zabrały się do pracy i zabawy.

I tak, spotkanie z tej okazji rozpoczęło się na poważnie, Walnym Zebraniem członków Stowarzyszenia, podczas którego przyjęto i zatwierdzono sprawozdanie merytoryczne i finansowe z działalności gniewskiego uniwersytetu za 2016 r. oraz udzielono Zarządowi absolutorium. W poczet członków stowarzyszenia przyjęto również 7 następnych słuchaczy. Na zajęcia GUTW uczęszcza obecnie 126 osób.

Panie otrzymały życzenia z nutką peerelowską, czyli wezwaniem do podjęcia zobowiązania o następującej treści:   „W dniu 8 marca podejmujemy hasło współzawodnictwa we wszystkich dziedzinach swej pracy organizacyjnej,  jak werbowanie nowych członkiń,  2 razy w tygodniu gimnastykowanie się, wyjazdy na koncerty, do kina i teatru. Niech towarzyszy nam śpiew i taniec.          Jeśli nie możemy być już młode,  to bądźmy piękne!”. Panowie stanęli także na wysokości zadania – pan Gabryś częstował lizakami w kształcie serduszek, a życzenia złożył niezrównany pan Jurek.                  Druga część spotkania poświęcona była warsztatom „Tańce w kręgu”, które poprowadziła pani Ania Kaźmierczak z Bydgoszczy. 

Był to niezapomniany, pełen wrażeń i sympatycznych wspomnień wieczór. -Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w jego przygotowaniu. Pozdrawiamy Hotel na Wzgórzu i dziękujemy za pięknie przystrojoną salę oraz smaczną zupę węgierską, państwu Piaskowskim za logistykę. Szczególne podziękowania dla pani Pauliny Raińskiej, która bardzo troszczyła się o nagłośnienie-podsumowuje spotkanie Walentyna Czapska, przewodnicząca Gniewskiego Uniwersytetu III Wieku.  

Na stronie GUTW znaleźć można filmiki ze wspólnej zabawy: <link>.

Data publikacji: 2017-03-10 12:00
  • Dzień Kobiet na Gniewskim Uniwersytecie III Wieku
  • Dzień Kobiet na Gniewskim Uniwersytecie III Wieku
  • Dzień Kobiet na Gniewskim Uniwersytecie III Wieku

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.