Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Dzień dla ciała, ducha i urody

8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna znaleźć chwilę dla siebie. Z tej okazji, o dobrą atmosferę i samopoczucie Pań po raz kolejny zadbał Zakład Produkcji Kruszyw. Wszystko za sprawą wydarzenia w gniewskiej restauracji „Na Wzgórzu” – muzyczne ballady, prezenty-niespodzianki oraz pokazy wizażu sprawiły, że każda z uczestniczek mogła poczuć się wyjątkowo.

W radosnym świętowaniu uczestniczyły panie mieszkające w sąsiedztwie Zakładu, podopieczne Środowiskowego Domu Samopomocy w Gniewie oraz pracowniczki zakładu. Na tym dedykowanym kobietom wydarzeniu obecni byli też… mężczyźni, chcący podziękować swoim koleżankom za pozytywną energię i pogodę ducha, którą wykazują nie tylko w życiu zawodowym. Wszystkie panie przywitał z-ca menadżera zakładu, Michał Bąkowski. Następnie, na scenę wkroczył Krzysztof Gdaniec, który przy akompaniamencie saksofonisty – Karola Zaremby, zaprezentował recital śpiewając legendarne utwory polskich i światowych wykonawców.

Druga część spotkania upłynęła pod znakiem makijażu i urody – tematów znanych i lubianych przez niemal każdą kobietę. Profesjonalni wizażyści odkrywali przed uczestniczkami triki na podkreślenie urody oraz przeprowadzali kosmetyczne metamorfozy, dzięki którym panie mogły poznać najnowsze trendy w makijażu dziennym i wieczorowym. W Dzień Kobiet nie mogło też zabraknąć poczęstunku i upominków dla bohaterek spotkania – wszystkie uczestniczki otrzymały kwiaty i słodycze.

Wydarzenie już kolejny raz cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród pań – na spotkanie przyszło aż 50 kobiet. Wspólne świętowanie stanowiło okazję do zacieśnienia kobiecych więzi, a przygotowany przez organizatorów program wywołał mnóstwo pozytywnych emocji, które towarzyszyły uczestniczkom na długo po zakończeniu spotkania.

Więcej zdjęć ze spotkania na stronie: <link>.

Data publikacji: 2017-03-13 08:22
  • Dzień dla ciała, ducha i urody
  • Dzień dla ciała, ducha i urody
  • Dzień dla ciała, ducha i urody

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.