Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W środę, 29 marca w Zespole Szkół w Opaleniu odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W  turnieju wzięły udział czteroosobowe drużyny ze szkół podstawowych z: Piaseczna, Gniewu, Polskiego Gronowa, Gogolewa i Opalenia oraz trzyosobowe drużyny z gimnazjum w: Gniewie i Opaleniu.

Uczestników oraz ich opiekunów powitał Dyrektor Zespołu Szkół w Opaleniu – Mirosław Narloch życząc uczestnikom najlepszych wyników. Kilka słów na powitanie do uczniów skierował także zaproszony  Pan policjant  asp. Adam Firyn.

Uczestnicy turnieju rozwiązywali testy z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz skrzyżowań,  w sumie 35 pytań przygotowanych przez panie Agnieszkę Bogusz i Katarzynę Zander. Uczniowie na rozwiązanie testów mieli 45 minut.

Klasyfikacja drużynowa:

Szkoły Podstawowe:

I miejsce - SP Opalenie

II miejsce  - SP Gniew

III miejsce -  SP Polskie Gronowo

Gimnazjum:

I miejsce -  Gimnazjum Gniew

II miejsce - Gimnazjum Opalenie

Klasyfikacja indywidualna:

Z pięciu szkól podstawowych największą ilość punktów uzyskali: Olga Mozgiel (SP Gniew), Maciej Chmielewski (ZS Opalenie), natomiast z gimnazjów: Natalia Zemke (Gimnazjum Gniew), Łukasz Orzechowski (ZS Opalenie)

Po zakończonych testach uczestnicy mieli możliwość obejrzenia pokazu udzielania pierwszej pomocy przygotowanej przez strażaków ochotników z OSP Opalenie, którym bardzo dziękujemy za ciekawą i pouczająca lekcję. Dzięki wsparciu wielu firm i instytucji nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy turnieju.

Dziękujemy za ufundowanie nagród rzeczowych: Zakładowi WEBER, P.W.M VOGLER, Komendzie Policji w Tczewie, Urzędowi Miasta i Gminy Gniew, Panu Grzegorzowi Głowackiemu oraz panu Mirosławowi Narlochowi Dyrektorowi Zespołu Szkół  w Opaleniu za pomoc w zorganizowaniu turnieju.

Gratulujemy drużynom, które zajęły pierwsze lokaty i życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym.

ZS Opalenie

Data publikacji: 2017-04-03 13:17
  • BRD
  • BRD
  • BRD
  • BRD
  • BRD
  • BRD

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.