Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Dzień Otwartych Drzwi

Dzień Otwartych Drzwi w Gimnazjum i Szkole Podstawowej nr 2 im. gen. Józefa Hallera w Gniewie zgromadził szerokie grono rodziców i dzieci zainteresowanych ofertą placówki. W środę, 5 kwietnia mury szkoły, po długiej przerwie, odwiedziły przedszkolaki, które 1 września br. rozpoczną swoją przygodę z edukacją. Wśród gości byli także przyszli siódmoklasiści. Pracownicy szkoły na ten dzień przygotowali wiele atrakcji.

Gimnazjaliści, poprzez prezentację multimedialną, pokazali bogate życie naszej szkoły: programy, projekty edukacyjne, imprezy kulturalne, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi. Następnie dyrektor szkoły Ewa Grudzińska przedstawiła ofertę edukacyjną szkoły.

Przyszli uczniowie oraz ich rodzice mogli zapoznać się z atmosferą panującą w placówce, porozmawiać z dyrekcją, pedagogiem, nauczycielami, uczniami, a także z ich rodzicami. Z ochotą i radością brali udział w różnorodnych zabawach, do których zachęcali Miś i Króliczek. Odkrywali również swoje talenty muzyczne i plastyczne. Po szkolnych korytarzach biegały myszki, kotki, motylki, a to dzięki gimnazjalistkom, które malowały twarze.

Rodzice, wśród których nie brakowało naszych absolwentów, zwiedzili szkołę. Podziwiali wyremontowane i nowocześnie wyposażone klasy oraz gabinet pielęgniarski. Przeglądając szkolną kronikę, z nostalgią wspominali dawne czasy. Przyszli pierwszoklasiści wybierali sobie już ławki, w których zasiądą 1 września. Co spodobało się im najbardziej? Odpowiedzi były niemalże jednomyślne „stołówka”.  Z wielkim zaciekawieniem zakładali słuchawki w klasie językowej. Starsi uczniowie ochoczo przystąpili do testu matematycznego. Dużą popularnością cieszyły się też doświadczenia chemiczne.

- Mamy nadzieję, że zaprezentowaliśmy się z jak najlepszej strony i pokazaliśmy, że uczymy i wychowujemy z pasją. Liczymy na to, że spotkamy się ponownie już we wrześniu - mówi dyrektor szkoły Ewa Grudzińska.

Data publikacji: 2017-04-07 13:48
  • Dzień otwarty w gimnazjum i szkole podstawowej nr 2
  • Dzień otwarty w gimnazjum i szkole podstawowej nr 2
  • Dzień otwarty w gimnazjum i szkole podstawowej nr 2
  • Dzień otwarty w gimnazjum i szkole podstawowej nr 2
  • Dzień otwarty w gimnazjum i szkole podstawowej nr 2
  • Dzień otwarty w gimnazjum i szkole podstawowej nr 2

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.