Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Jak firma myśli o mieszkańcach

Firma Mikrostyk S.A. w Gniewie wdrożyła nową strategię społecznej odpowiedzialności, która zostanie zintegrowana z całym systemem działalności przedsiębiorstwa. Co to oznacza dla mieszkańców gminy? Zapraszamy do lektury.

Dużo informacji o pomyśle firmy na funkcjonowanie znaleźć można we wstępie do strategii: „W swojej działalności od zawsze skupiamy się na doskonaleniu naszej organizacji i jej procesów  oraz budowaniu zaufania nie tylko Klientów ale i wszystkich interesariuszy zaangażowanych w życie Mikrostyku- Pracowników, Dostawców, Partnerów Biznesowych, Społeczność Lokalną oraz Lokalne Instytucje. Dobre praktyki wdrażamy w każdym obszarze funkcjonowania Mikrostyku a przede wszystkim wiemy, że najlepsze efekty osiągniemy poprzez wspólne i świadome działanie.

W 2014 roku powzięliśmy pierwsze kroki ku usystematyzowaniu naszych inicjatyw z dziedziny biznesu społecznie odpowiedzialnego, rozpoczynając od audytu dobrych praktyk przeprowadzonego przez Agencję Rozwoju Pomorza w oparciu  ISO 26 000. Nasze przedsięwzięcia postanowiliśmy zebrać w odpowiednią strategię i zgrupować w cztery główne filary, które wzajemnie się przenikają: etyka biznesu, ekologia, wsparcie lokalne oraz innowacje.

Dla każdej z tych kategorii określiliśmy cele, które pragniemy osiągnąć, i które mają być wyznacznikami sukcesu naszych działań oraz przynieść korzyści wszystkim odbiorcom.”

Jak to się ma do nas, mieszkańców gminy Gniew? Strategia zakłada aktywne i systematyczne uczestnictwo i wsparcie w życiu lokalnej społeczności- wsparcie finansowe i merytoryczne inicjatyw lokalnych, pozyskiwanie partnerów społecznych, zakłada również własne inicjatywy (w postaci konkursu grantowego) na wydarzenia lokalne, dbanie o ekologię i skupieniu się na etyce pracy w obrębie zakładu.

Zapraszamy na stronę firmy, gdzie można zapoznać się z krótkim i przejrzystym dokumentem strategii:

www.mikrostyk.pl Strategia CSR

Więcej informacji o potrzebie tworzenia strategii CSR i planów Mikrostyku dowiedzą się Państwo w majowym wydaniu Nowin Gniewskich.

 

Data publikacji: 2017-04-14 10:03

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.