Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Tymawskie maluszki w FunDay

W wtorek, 23 maja,  dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Tymawie wzięły udział w wycieczce autokarowej do Centrum Rozrywki dla dzieci w Tczewie FunDay. W wycieczce wzięło udział 32 dzieci pod opieką swoich wychowawczyń pań Martyny Bahr, Anny Brzeskiej i Anny Modzelewskiej.

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci z grup przedszkolnych. Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym.
Niezwykłą frajdą okazała się ogromna trzypiętrowa konstrukcja zabawowa wyposażona w tunele, przeszkody, spider tower i kolorowe zjeżdżalnie i labirynty. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na górze konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów i dmuchanych „skakańców”. Dla najmłodszych była także specjalnie odgrodzona strefa maluszka, w której znajdowały się klocki, tunel, autka, domek z kuchnią oraz mini zjeżdżalnia, którą można zjechać wprost do basenu pełnego kolorowych kulek. Każdy, kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z przygotowanego poczęstunku dla dzieci. Pobyt szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Dzieci zmęczone ale zadowolone wróciły do przedszkola.
Tego dnia wychowawczyniom pomagały także dwie mamy Karolina Schulz i Sylwia Ogórek, za co nauczycielki bardzo dziękują. 

Więcej zdjęć z wycieczki znajdą Państwo na stronie: <link>.

Data publikacji: 2017-05-24 08:12
  • Tymawskie maluszki w FunDay
  • Tymawskie maluszki w FunDay
  • Tymawskie maluszki w FunDay

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.