Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Lato w rytmie reggae!

Konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, wakacyjne tatuaże, baloniki i cukrowe obłoczki. Przede wszystkim jednak - wspólna zabawa w rytmie reggae dla całej rodziny. To atrakcje tegorocznego festynu rodzinnego, który odbył się w sobotę w Parku Miejskim w Gniewie. Organizatorami wydarzenia byli Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Gniewie, spółka Inwest-Kom oraz Centrum Muzycznie Aktywnych.

Kiedy wybiła godzina 14:00, tj. pora wielkiego otwarcia imprezy, można było odnieść wrażenie, że tegoroczna edycja wspólnej zabawy pośród zieleni drzew gniewskiego parku, zakończy się niepowodzeniem. Prawdopodobnie powodem początkowo niskiej frekwencji, były strugi deszczu, które zatrzymały w domach gniewian. Jednakże nie na długo! Zaledwie godzinę później niebo nad parkiem przybrało błękitną barwę, a jego zieleń przysłoniła pomarańczowa barwa baloników znajdujących się w rączkach licznie przybyłych, wraz z całymi rodzinami, dzieci. Podczas imprezy maluchy nie tylko mogły pomalować sobie buźki i zrobić sobie wakacyjny tatuaż, ale również spróbować sił w grze na rogu myśliwskim oraz sprawdzić swoje umiejętności w licznych konkurencjach sportowych i tanecznych. Do godz. 18:00, która oznaczała zakończenie części rodzinnej festynu, na parkowej scenie muzycznych wrażeń dostarczali, Zespół Sygnalistów Myśliwskich działający przy gniewskiej bibliotece, gniewska formacja KOS oraz wykonawca muzyki disco polo Grzegorz Justa "Czelo". Natomiast dalsza część imprezy odbyła się w rytmie reggae. Niestety tuż przed występem pierwszego zespołu tego gatunku, miało miejsce oberwanie chmury. Efektem tej ulewy była półtorej godzinna przerwa techniczna. Mimo to, późniejsze koncerty cieszyły się nadal wysoką frekwencją. I tak na scenie przed tłumnie zgromadzoną publicznością wystąpili W innym stanie, Majestic, Junior Stress oraz Sun El Band.

Wydarzenie dofinanoswano ze środków Miasta i Gminy Gniew.

Darczyńcy: Alma-Color, Inwest-Kom, Temida, Mikrostyk, Szczepan Grzemski, Zamek Gniew, Fama Gniew, Bar Słoneczny Pszczółki, Myjnia Samochodowa Verba Nicponia, Ajent Stacji Lotos Rafał Kamiński, Przemysław Różyński, Magmar, Andrzej Górnik

Data publikacji: 2017-07-10 14:15

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.