Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Doceniono gniewskich karateków

Dzisiaj, na zaproszenie Burmistrz Miasta i Gminy Gniew, w Sali Ślubów gniewskiego magistratu goszczono reprezentantów Klubu Sportowego Karate Tradycyjnego w Gniewie. Podczas spotkania doceniono nie tylko ich ciężką pracę pod czujnym okiem senseia Kazimierza Maruta, ale również jej owoce, tj. wysokie osiągnięcia w dziedzinie karate tradycyjnego oraz godne reprezentowanie Gminy Gniew na zawodach sportowych zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym, m.in. podczas XVII Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Karate Tradycyjnym ORLEN 2017, który rozegrany został 3 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi.

Młodzi karatecy przywitali Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Marię Taraszkiewicz-Gurzyńską imponującym układem kata, następnie włodarz wręczyła sportowcom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wśród nagrodzonych znaleźli się Dawid Szwabach, Natan Kriegiel, Jakub Grzyb i Oliwier Szczeblewski. - Jest to dla mnie wielka przyjemność, że mogę gościć tak ważnych, młodych i uzdolnionych ludzi. - mówiła   włodarz. Nagrody przekazano również Wiktorii oraz Tomaszowi Wałaszewskim, którzy nie mogli uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu.

Przy wspólnym stole rozmawiano o dotychczasowych osiągnięciach gniewskich karateków, sportowych przeżyciach oraz planach na przyszłość. - Móc zasiąść z Panią Burmistrz przy wspólnym stole, to również wielkie wyróżnienie dla naszej, ich pracy. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy. Także proszę trzymać za nas kciuki, bowiem kolejne zawody już w październiku. - mówił sensei Kazimierz Marut.

Trzymamy kciuki!

Data publikacji: 2017-07-12 15:21
  • Doceniono gniewskich karateków
  • Doceniono gniewskich karateków
  • Doceniono gniewskich karateków
  • Doceniono gniewskich karateków
  • Doceniono gniewskich karateków
  • Doceniono gniewskich karateków

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.