Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Kondolencje

W związku ze śmiercią syna Jadwigi Mielke, dyrektor gniewskiej biblioteki, Burmistrz Miasta i Gminy Gniew oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Gniew Rodzinie i Bliskim Zmarłego składają najszczersze wyrazy współczucia. Do redakcji naszego portalu zaczęły spływać wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego. Chcielibyśmy się w tym miejscu z Państwem nimi podzielić.

Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gniewie oraz pracownicy jednostki składają Rodzinie i bliskim zmarłego Sławomira Mielke szczere kondolencje. 

Rodzinie oraz Bliskim zmarłego Sławomira Mielke, wyrazy głębokiego żalu i współczucia składają Radni Radny Miejskiej w Gniewie. 

Wyrazy szczerego współczucia i słowa pocieszenia niosące ukojenie Rodzinie i bliskim Sławomira Mielke, składają członkowie zespołu Błękitna Wstęga. 

Dyrektor oraz pracownicy Szkoły Podstawowej w Piasecznie składają Rodzinie i Bliskim zmarłego Sławomira Mielke wyrazy głębokiego współczucia.

Wyrazy głębokiego współczucia i zapewnienie o modlitewnej pamięci dla pogrążonej w żałobie Rodziny i bliskich śp. Sławomira Mielke przekazuje dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Morzeszczynie wraz ze współpracownikami.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Sławomira Mielke. Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy płynące z głębi serca wyrazy współczucia- pracownicy spółki Inwest-Kom. 

Dyrekcja oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Gniewie składają najszczersze kondolencje Rodzinie i bliskim zmarłego Sławomira Mielke.

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK im. Św. Dzieci z Fatimy w Gogolewie składa kondolencje rodzinie i bliskim z powodu śmierci Sławomira Mielke. Modlimy się za Sławka.

 

Data publikacji: 2017-08-23 10:40

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.