Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Twój głos ma moc. Użyj jej!

Pod tym hasłem wraz z koalicją organizacji pozarządowych prowadzona jest kampania profrekwencyjna, w której zachęca się obywatelki i obywateli do udziału w tegorocznych wyborach samorządowych.

Celem kampanii „Twój głos ma moc” jest nie tylko wzbudzenie zainteresowania wyborami do samorządu w roku 2018 i zachęcenie do wzięcia udziału w głosowaniu, ale również popularyzacja wiedzy na temat tego, za jakie obszary naszego życia odpowiadają władze samorządowe. Kampania ma charakter społeczny i apolityczny. Koalicja nie prowadzi agitacji na rzecz partii politycznych, komitetów wyborczych ani kandydatów.

Na stronie kampanii: www.twojglosmamoc.pl można m.in. zapoznać się z „Poradnikiem wyborcy” i najważniejszymi aktami prawnymi oraz analizami ekspertów dotyczącymi wyborów. Znajdują się tam także materiały informacyjne dla osób kandydujących. Poza spotami radiowymi i telewizyjnymi w kampanii wykorzystane zostaną także ankiety i quizy na Facebooku, które mają ułatwić poznanie zakresu decyzji podejmowanych przez przyszłych samorządowców.

Koalicję, która zainicjowała kampanię „Twój głos ma moc” tworzą organizacje, które od lat zachęcają do zwiększania aktywności obywatelskiej. W jej skład wchodzą: Fundacja im. Stefana Batorego (koordynująca prace), Fundacja Aktywności Lokalnej FAL, Fundacja Projekt:Polska, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP, Ogólnopolska Sieć Organizacji Pozarządowych SPLOT, Stowarzyszenie Centrum Aktywności Lokalnej CAL, Stowarzyszenie Homo Faber oraz Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Data publikacji: 2018-09-27 12:01

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.