Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Kolejne sukcesy naszych karateków

Za naszymi karatekami Otwarte Mistrzostwa Europy w Tradycyjnym Karate-do ORLEN 2017 i V Puchar Europy Dzieci, które rozegrane zostały 21-22 października w lubelskiej hali Globus. Do Lublina przybyli zawodnicy karate tradycyjnego z 11 państw, lecz najliczniejsza była reprezentacja Polski. Wśród uczestników sportowych zmagań nie zabrakło oczywiście reprezentantów gminy Gniew.

Rozgrywany po raz drugi w Lublinie V Puchar Europy Dzieci zgromadził ponad 600 walecznych zawodników. W sobotę doskonale w konkurencjach indywidualnych, w czterech kategoriach wiekowych, spisali się nasi reprezentanci.
- Poziom zawodów oceniam bardzo wysoko, a atmosfera w hali jest wspaniała. Polska wśród dzieci nadal wiedzie prym w Europie – prezentujemy bardzo wysoki poziom. Ale bardzo dobrze wystartowały też dzieci reprezentujące Mołdawię, Armenię, Izrael czy Czechy.- relacjonuje sensei Kazimierz Marut.

Nasi zawodnicy reprezentujący nasze miasto i oczywiście Polskę zaprezentowali się wspaniale. Owocem ich ciężkiej pracy na treningach i obozach szkoleniowych są cztery medale Mistrzostw Europy.

- Na mistrzostwa zostali powołani: siedmioletnia Urszula Świdlińska, nasza najmłodsza zawodniczka, która ma za sobą już start w zawodach Mistrzostw Europy. Czuję że w krótkim czasie Ulka będzie przywozić medale dla nas i ku uciesze rodziców. Ulka pokazała się bardzo dobrze pomimo dużej i silnej konkurencji uplasowała się w pierwszej dziesiątce. Natalia Kottlenga ze ścisłej kadry, znalazła się w pierwszej ósemce. Natan Kriegel zajął rewelacyjne 5 miejsce . Wiktoria Wałaszewska zajęła drugie miejsce. Dawid Szabach zdobył brązowy medal, tak jak Jakub Grzyb i Oliwier Szczeblewski. Oceniam start naszych zawodników za bardzo udany i czuje wielką satysfakcję z wygranych moich podopiecznych. - opowiada sensei.

Imprezę patronatem objęli Prezydent Miasta Lublina oraz Marszałek Województwa Lubelskiego.

Data publikacji: 2017-10-31 12:00
  • Kolejne sukcesy naszych karateków
  • Kolejne sukcesy naszych karateków
  • Kolejne sukcesy naszych karateków

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.