Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Z życia oddziału przedszkolnego w Jeleniu

W oddziale przedszkolnym w Jeleniu przy Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Piasecznie jest zawsze przyjazna atmosfera sprzyjająca prawidłowemu i wszechstronnemu rozwoju dziecka. W przedszkolu każdy dzień jest pełen niespodzianek dla przedszkolaków.

Praca wychowawczo-dydaktyczna prowadzona jest we wszystkich grupach wiekowych w oparciu o Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego. Dzieciom 6-letnim zapewnia się roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne. Przedszkole daje dzieciom możliwość rozwoju zainteresowań, talentów, zapewnia zaspokojenie potrzeby uznania, aprobaty, stwarza przyjazny klimat i daje poczucie więzi z innymi. Stworzony klimat i rozwój swoich dzieci doceniają rodzice którzy od kilku lat finansowo wspierają „Swoje Przedszkole”. To właśnie z ich funduszy został zakupiony komputer i drukarka oraz kolorowe meble do szatni jak i część nowych funkcjonalnych mebli do sali ,również zakupują zabawki i pomoce dydaktyczne które zostają w przedszkolu, aby ich pociechy mogły rozwijać się w jak najlepszych warunkach. Teraz napisali projekt na nowy plac zabaw, który wygrał w konkursie a tym samym w najbliższym czasie dzieci będą mogły korzystać z pięknego nowoczesnego placu. W tym miejscu warto nadmienić, że projekt „przeszedł” dzięki temu, iż rodzice wnieśli 3000 zł jako wkład własny oraz zakupili farby oraz pędzle. Rodzice bardzo angażują się w sprawy przedszkolne, zawsze można na nich liczyć, za co pracownicy placówki bardzo dziękują w imieniu własnym oraz dzieci.


 

Data publikacji: 2017-11-21 11:11
  • Z życia oddziału przedszkolnego w Jeleniu
  • Z życia oddziału przedszkolnego w Jeleniu
  • Z życia oddziału przedszkolnego w Jeleniu

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.