Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Z tej okazji 21 grudnia w oddziale przedszkolnym w Jeleniu przy Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Piasecznie odbyła się uroczysta Wigilia.
Tradycja Świąt Bożego Narodzenia przypadła do gustu przedszkolakom z Jelenia.Mogli się o tym przekonać rodzice i dziadkowie przedszkolaków oraz zaproszeni goście, którzy wzięli udział w wigilijnym spotkaniu. Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Przedszkolaki wcieliły się w postacie związane z narodzinami Jezusa. Był więc Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie oraz królowie. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Po przedstawieniu wszyscy zasieli do pięknie nakrytych stołów aby wspólnie spożyć wigilijną kolację. Burmistrz i ksiądz proboszcz złożyli wszystkim obecnym życzenia zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.
Więcej zdjęć przedszkolaków na stronie: <link>.
Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka