Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

NajDeko – Gmina Gniew wyróżniona w konkursie

W sobotę, 6 stycznia w parafii św. Mikołaja w Gniewie odbyło się podsumowanie kolejnej edycji konkursu na najładniejszą dekorację świąteczną NajDeko. W konkursie udział wzięło 7 mieszkańców naszej gminy. Miło nam poinformować, że jury, na czele którego stanął proboszcz gniewskiej parafii ks. Zbigniew Rutkowski przyznało specjalne wyróżnienie Urzędowi Miasta i Gminy Gniew na udekorowanie placu Grunwaldzkiego. Dziękujemy!

– Do konkursu przystąpiło 7 uczestników: dwóch w kategorii Mieszkanie, dwóch w kategorii Firma i trzech w kategorii Dom. Jury miało w tym roku niemały kłopot, aby nagrodzić dekoratorów, ale naprawdę bardzo dziękuję Państwu za upiększanie tej przestrzeni i udział w naszym konkursie. Obserwując domy jednorodzinne, okna wystawowe czy mieszkalne możemy śmiało stwierdzić, że pięknych dekoracji w naszej gminie przybywa.  Biorąc pod uwagę osiedla, w Gniewie najlepiej przystrojone jest osiedle M. Konopnickiej. Jego mieszkańcy włożyli szczególnie dużo pracy w przystrojenie swoich domów i ogrodów – podsumował tegoroczną edycję konkursu, jego pomysłodawca ks. Zbigniew Rutkowski

I tak w kategorii Dom nagrody przyznano: Eugeniuszowi Boratynowi (Szprudowo), pani Teresie Łaska (Gniew) i Mieczysławowi Boratynowi (Gniew).

W kategorii Mieszkanie nagrodzono: panią Monikę Makowską (ul. Kopernika) oraz panią Iwonę Donder-Ostrowską (plac Grunwaldzki).

Do konkursu w kategorii Firma zgłosiły się dwie kwiaciarnie: Kwiaciarnia Milenka na placu Grunwaldzkim oraz Kwiaciarnia Kwiatowe Sekrety na ul. Piłsudskiego, które otrzymały nagrody za dekorację witryn sklepowych.

W tym roku jury poza kategorią wyróżniło również Gminę Gniew za udekorowanie placu Grunwaldzkiego. W nagrodę duchowny przekazał piękne szklane bombki, ręcznie malowane przez jedną z mieszkanek Pieniążkowa. Za to wyróżnienie bardzo dziękujemy!

Data publikacji: 2018-01-10 13:30
  • Rozstrzygnięcie konkursu NajDeko
  • Rozstrzygnięcie konkursu NajDeko
  • Rozstrzygnięcie konkursu NajDeko
  • Rozstrzygnięcie konkursu NajDeko
  • Rozstrzygnięcie konkursu NajDeko
  • Rozstrzygnięcie konkursu NajDeko

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.