Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Wieści z SP1

Przedstawiamy Państwu wiadomości ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie. Tym razem uczniowie m.in. spotkali się z policjantem i świętowali Dzień Babci i Dziadka.

Spotkanie z policjantem

16 stycznia. w Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego odbyło się spotkanie uczniów klas szóstych z policjantem na temat bezpieczeństwa w sieci. Młodszy aspirant Robert Stoba omówił zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Poruszył również problem zagrożeń z jakimi może się spotkać młody człowiek oraz sposobu reagowania w sytuacjach niezgodnych z przepisami prawa. Szczególnie miejsce poświęcono hejtowaniu w sieci, które nawet w żartach, ma nierzadko nieszczęśliwe, a nawet i nieodwracalne konsekwencje.

Niesamowity Dzień Babci i Dziadka

Uczniowie szkoły podstawowej nr 1 należący do Samorządu Uczniowskiego już w piątek 19 stycznia świętowali Dzień Babci i Dziadka. Zaprosili swoich dziadków do szkoły, aby wspólnie bawić się, biorąc udział w różnych konkurencjach, co było dla gości niespodzianką.
Przy kawie i herbacie, a także słodkościach, którymi obficie obdarowali dziadkowie, szybko minął wszystkim czas. Babcie wzięły udział w takich konkurencjach jak "Taneczny refleks" czy "Babcia w kuchni", dziadkowie natomiast mieli możliwość wykazania się umiejętnością wiązania krawatów czy odbijania piłki. Nie zabrakło również tańców wnuków z dziadkami oraz testu wiedzy o sobie nawzajem. Oprócz śmiechu, były także momenty wzruszeń, kiedy to wnuki pokazywały swoje talenty - taniec, śpiew oraz grę na pianinie. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali nagrody, które mogli sobie wybrać ze stolika z upominkami. -Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę oraz wspólnie spędzony czas i zapraszam do ponownego przeczytania wiersza Zosi, napisanego specjalnie na tę wyjątkową okazję- podsumowuje wydarzenie Anna Dworakowska – Gloc, opiekun Samorządu Uczniowskiego.

Data publikacji: 2018-01-22 09:09
  • Wieści z SP 1
  • Wieści z SP 1
  • Wieści z SP 1

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.