Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

III Ogólnopolski Puchar Krakowa w Karate Tradycyjnym Dzieci i Młodzieży

W III Ogólnopolskim Pucharze Krakowa w Karate Tradycyjnym (3 marca) zorganizowanym przez Krakowski Klub Karate Tradycyjnego wzięła udział rekordowa liczba uczestników – 1051 dzieci z 48 klubów. Najmłodsi karatecy mieli po 3 lata. Rywalizacja toczyła się na 8 matach jednocześnie w kategoriach kata i kumite młodzików, juniorów młodszych i juniorów.

-Podobnie jak w zeszłym roku nasi zawodnicy również uczestniczyli w zawodach. Nadmienić należy że w zawodach uczestniczyli najlepsi zawodnicy z najlepszych klubów w swoich krajach - informuje Kazimierz Marut, trener młodych gniewskich karateków.

Zawodnicy Klubu Karate Gniew zaprezentowali się, podobnie jak w roku ubiegłym, wspaniale. Podopieczni senseia Maruta zdobyli aż 5 medali tj. 2 srebrne i 3 brązowe. Rewelacyjnie wypadli: Urszula Świdlińska i Fabian Świtowski, którzy w swoich kategoriach wiekowych zdobyli srebrne medale. Trzecie miejsca wywalczyli natomiast Jakub Grzyb, Jakub Chyliński i Marek Molenda. Co warte podkreślenia ten ostatni był debiutantem, pierwszy raz startującym na zawodach.

Również debiutantką była Anna Wasielewska, która uplasowała się na 7 miejscu . - Nigdy wcześniej nie przeżywałam takiej tremy i emocji, a uczestniczyłam już w wielu konkursach. Mam na myśli konkursy w szkole i chórze - mówiła młoda zawodniczka.

Wszyscy zawodnicy bardzo miło wspominają pobyt w Krakowie. Dzięki senseiowi Kazimierzowi Marutowi, mogli oni nie tylko wziąć udział w zawodach, ale też zwiedzić piękne miasto Kraków.

Pucharowi patronowały PZKT, Telewizja Kraków, która relacjonowała przebieg zawodów, Radio Kraków, Onet, Dziennik Polski i Prezydent Miasta Krakowa.

Data publikacji: 2018-03-07 15:08
  • Gniewscy karatecy na medal!
  • Gniewscy karatecy na medal!
  • Gniewscy karatecy na medal!
  • Gniewscy karatecy na medal!
  • Gniewscy karatecy na medal!
  • Gniewscy karatecy na medal!

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.