Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Usługi asenizacyjne spółki Inwest-Kom

Gniewska spółka Inwest-Kom przypomina mieszkańcom gmin Gniew, Morzeszczyn oraz Pelplin, korzystającym ze świadczonych przez przedsiębiorstwo usług asenizacyjnych, polegających na opróżnianiu zbiorników bezodpływowych, iż zgodnie z ich zasadami, dostawcy ścieków zobowiązani są między innymi do zapewnienia odpowiedniego dojazdu wozu asenizacyjnego z drogi publicznej do zbiornika, biorąc pod uwagę wielkość i masę własną pojazdu.

W wielu przypadkach obowiązek ten jest ignorowany przez osoby zgłaszające zamiar skorzystania ze świadczonych przez nas usług i droga do zbiornika jest nieprzejezdna, nieutwardzona lub zablokowana innymi pojazdami lub rzeczami materialnymi. Biorąc także pod uwagę warunki pogodowe, wszelkie przeszkody powstałe w wyniku niezabezpieczenia odpowiedniej drogi dojazdowej skutkują wydłużeniem czasu świadczonych usług, co przekłada się na płynność w realizacji zgłoszeń. Nie rzadko również zachodzi potrzeba wydostania pojazdu z niewłaściwie przygotowanej drogi dojazdowej przy pomocy dodatkowego sprzętu w postaci koparko-ładowarki lub ciągnika rolniczego. To wszystko generuje zbędne koszty, które z racji dbania o dobro klientów pokrywała dotąd spółka Inwest-Kom.

Prosimy zatem wszystkich naszych dostawców, od których przedsiębiorstwo odbiera ścieki dowożone ze zbiorników bezodpływowych o właściwe zabezpieczenie dróg dojazdowych, tak aby można było wykonywać usługi sprawnie, terminowo i bez jakichkolwiek utrudnień dla Państwa oraz spółki.

Więcej o warunkach odbioru nieczystości przeczytać można TUTAJ.

Data publikacji: 2018-02-14 13:57
  • Utrudnienia podczas świadczeń usług asenizacyjnych
  • Utrudnienia podczas świadczeń usług asenizacyjnych
  • Utrudnienia podczas świadczeń usług asenizacyjnych
  • Utrudnienia podczas świadczeń usług asenizacyjnych

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.