Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Gmina Gniew z tytułem Lidera Innowacji

20 pomorskich gmin zostało udekorowanych statuetkami Liderów Innowacji. 12 marca w Urzędzie Marszałkowski odbyła się konferencja zorganizowana przez Fundację Promocji Gmin Polskich pn. "E-gmina Bezpieczny Rozwój", podczas której samorządy wyróżniono statuetką i mianem Liderów Innowacji. Nagrodę dla Gniewu odebrali sekretarz Danuta Zgubieńska oraz informatyk gniewskiego urzędu Sebastian Frymarski, odpowiedzialny za wdrożenie nowych technologii.

Rozwój bezpiecznej infrastruktury cyfrowej to najbardziej istotne dzisiaj wyzwanie dla administracji samorządowej w kontaktach z  mieszkańcami, dlatego też mianem Lidera Innowacji zostały wyróżnione te gminy i miasta województwa pomorskiego, które legitymują się praktycznymi osiągnieciami w rozwijaniu nowoczesnych technologii, podnoszących jakość życia mieszkańców.

- Po podpisaniu umowy o partnerstwie na rzecz realizacji projektu "E-administracja dla e-klienta" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego uruchomimy e-usługi, dzięki będziemy mieli np. pełną elektronizację procesu obsługi podatkowej i automatyzację rozliczeń, a nasi klienci zyskają zdalny dostęp do informacji o lokalach użytkowych czy nieruchomościach gruntowych. W ramach wdrażanych w naszym urzędzie innowacji uruchomimy także systemy Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta (EBOI+) i System Informacji o Mieszkańcach, Właścicielach i Użytkownikach (INFO+) – mówi informatyk w gniewskim urzędzie Sebastian Frymarski, odpowiedzialny za wdrażane projekty.

System EBOI+ służy do udostępnienia interesantom urzędu danych w zakresie ich zobowiązań, wnoszenia przez nich płatności oraz składania wniosków i deklaracji w formacie elektronicznym.

System INFO+ stanowi źródło informacji na temat wszystkich osób związanych z jednostką administracyjną poprzez zamieszkanie na jej terenie, posiadane zobowiązania z tytułu podatków lub opłat, korzystanie z pomocy społecznej lub zatrudnienie w jednostce.

Data publikacji: 2018-03-16 12:49
  • Wręczenie tytułu Lider Innowacji
  • Wręczenie tytułu Lider Innowacji
  • Wręczenie tytułu Lider Innowacji

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.