Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Remonty dróg i nowe znaki drogowe w mieście i gminie

Na warsztat wzięte zostały miejsce ulice i gminne drogi. Spółka Inwest-Kom w najbliższym czasie wyremontuje pięć, wymagających pilnych napraw dróg gminnych, które utwardzi za pomocą płyt drogowych Yombo. Jako pierwsze wykonywane są trzy odcinki dróg w Półwsi. Prace rozpoczęły się tam pod koniec kwietnia i potrwać mają do czerwca. W czerwcu (4-16 czerwiec) utwardzane będą ulice Jana Pawła II i Kremskiego (18-30 czerwiec) w Gniewie. W lipcu zaś planowany jest remont drogi w Dąbrówce (2-14 lipiec) oraz ul. Kociewska w Piasecznie (16-31 lipca).

Trwają także cząstkowe naprawy dróg w innych rejonach miasta i gminy. Ubytki uzupełniono już na drodze na osiedlu Witosa (odcinek od piekarni do bloków), na ul. Czyżewskiego, ul. Krasickiego, ul. Partyzantów oraz na drodze na trasie Polskie Gronowo – Kuchnia.

W najbliższym czasie wyremontowane zostaną ul. Behrendta w mieście oraz drogi w Widlicach Górnych oraz w Jeleniu.

Na drogach na trasach Piaseckie Pole – Wielkie Wyręby oraz Jelenica - Rakowiec wykonane zostaną nowe nakładki asfaltowe na najbardziej zniszczonych odcinkach nawierzchni.

Nowe znaki drogowe

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców postawiono na terenie gminy Gniew nowe znaki drogowe, odtworzono też te zniszczone. Gniewski magistrat zwrócił się również o pomoc policji przy zapewnieniu bezpieczeństwa kierowców i pieszych na rynku starego miasta oraz przy siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Spółka Inwest-Kom w kwietniu i maju postawiła znaki drogowe w 11 punktach nie tylko w Gniewie, ale i w Piasecznie, Opaleniu, Rakowcu, Widlicach, Polskim Gronowie i Gogolewie.

Burmistrz wystosowała natomiast pismo do policji z prośbą o częstsze patrole w okolicach miejsc rewitalizowanych. Związane jest to ze zmianą organizacji ruchu w tych miejscach.

Data publikacji: 2018-05-22 12:32
  • Cząstkowe naprawy dróg w mieście
  • Cząstkowe naprawy dróg w mieście
  • Cząstkowe naprawy dróg w mieście
  • Cząstkowe naprawy dróg w mieście
  • Cząstkowe naprawy dróg w mieście
  • Remont dróg w Półwsi
  • Remont dróg w Półwsi
  • Remont dróg w Półwsi

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.