Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Wybierz się na Dzień Otwarty Zakładu Produkcji Kruszyw

Szykuje się udany weekend w Gniewie. W sobotę, 16 czerwca, Zakład Produkcji Kruszyw już po raz szósty otwiera dla chętnych swoje podwoje podczas Dnia Otwartego pod hasłem „Roztańczony Gniew”.

Nieczęsto mamy możliwość poznać zaplecze największych zakładów produkcyjnych. Taka okazja nadarzy się już w sobotę 16 czerwca – chętni będą mogli wraz z przewodnikami zobaczyć Zakład Produkcji Kruszyw w Gniewie.

W planie przewidziane jest zwiedzanie samego zakładu, zajrzenie do specjalistycznego laboratorium, odwiedzenie kopalni i rekultywowanych terenów, a także krótka lekcja na temat praktycznych zastosowań keramzytu. Nową wiedzę będzie można wykorzystać w opiece nad kwiatkami doniczkowymi, które chętni otrzymają w formie upominku w namiocie „Leca Ogrodnictwo”.

 Jednak Dzień Otwarty to nie tylko zwiedzanie!

Goście Zakładu będą mogli wziąć udział w zabawach i konkursach związanych z jedną z najpopularniejszych aktywności ruchowych – tańcem. W programie znajdziemy „disco szaleństwo” na specjalnych matach czy zajęcia z niezwykle popularnej zumby prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę.

Nie zapomniano także o najmłodszych – przewidziano dla nich m. in. kącik plastyczny, taneczno-animacyjny, dmuchaną zjeżdżalnię, suchy basen czy konkursy z nagrodami, a to wszystko pod opieką animatorek. Ogromną frajdę dzieciom dostarczy także okazja do zwiedzenia Zakładu kolejką.

Dzień na świeżym powietrzu potrafi pobudzić apetyt, nikt jednak nie powinien wyjść głodny. Wśród atrakcji przewidziano również grill i wspólne pieczenie kiełbasek, które pozwoli podzielić się wrażeniami i zintegrować z innymi uczestnikami.

 Gdyby kogoś zainteresował program, ale jednak obawiał się o transport, odpowiadamy – nie ma się o co martwić. Organizatorzy pomyśleli również o tym aspekcie. Na stacji Gniew Centrum (Latocha) o godz. 10.45 będzie czekała darmowa komunikacja, która odwiezie nas spod zakładu z powrotem w to samo miejsce o godz. 16.15.

16 czerwca Gniew będzie roztańczony! Nie przegap takiej okazji i wybierz się na Dzień Otwarty Zakładu Produkcji Kruszyw!

Data publikacji: 2018-05-30 08:32
  • Plakat

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.