Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Rodzinna zabawa w przedszkolu

W piątek, 25 maja, odbył się Festyn Rodzinny w Przedszkolu Miejskim w Gniewie. Ta lubiana zarówno przez rodziców jak i środowisko lokalne impreza już na stałe wpisała się w kalendarz gniewskich wydarzeń kulturalnych.  

Mimo iż tego popołudnia aura nie nastrajała optymistycznie, a pogoda spłatała figla, o   godzinie 17.00 rozpogodziło się i dzieci wraz z rodzicami mogli rozpocząć zabawę.

A na przybyłych na teren przedszkola czekało mnóstwo atrakcji. Wszystkich wchodzących witała Myszka Mini, która częstowała cukierkami. Fantastyczną zabawę zapewnił też zespół muzyczny pana Wiesława Igielskiego.  Rodzicom i ich pociechom natomiast najbardziej przypadły do gustu dmuchane zjeżdżalnie i trampolina.

Na swój pokaz zapraszali  również strażacy, którzy prezentowali sprzęt ratunkowy oraz wnętrze wozów strażackich. Moc wrażeń dostarczyli klauni, były zabawy animacyjne z chustą i pokaz mega baniek mydlanych. Konkursy  czy fotobudka także przyciągały dzieci.

Na imprezie zaprezentowali się również wychowankowie placówki oraz  laureaci przedszkolnych konkursów. Nie zabrakło  malowania twarzy i loterii fantowej, które cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dla dorosłych przygotowana została „Letnia Kawiarenka”  gdzie można było zakupić smaczne domowe ciasto, kawę, bigos czy kiełbaskę z ogniska. Do swojego stanowiska zapraszała także pani pielęgniarka  u której można było zmierzyć poziom cukru i ciśnienie. Dodatkową atrakcją były popis taneczny  dzieci uczęszczających na tańce pod kierownictwem p. Oli.

-Mamy  nadzieję że sprawiliśmy  dzieciom  i  rodzicom  wiele  radości  i  przyjemności  w  tym  dniu. W miłej atmosferze czas festynu szybko minął, pozostaje nam z niecierpliwością czekać na kolejny... już za rok. Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za cudowną zabawę! Dziękujemy sponsorom i  rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie, aktywną i otwartą postawę, życzliwość, zrozumienie oraz ofiarność. To dzięki Państwa pomocy udało nam się zorganizować tak miłą imprezę- podsumowują festyn pracownicy Przedszkola Miejskiego w Gniewie.

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest na stronie: <link>.

Data publikacji: 2018-05-30 13:19
  • Podziękowanie
  • Rodzinna zabawa w przedszkolu
  • Rodzinna zabawa w przedszkolu
  • Rodzinna zabawa w przedszkolu

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.