Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Brak środków? Fundusze unijne na start i rozwój firmy

Chcesz otworzyć sklep, szkołę tańca, salon fryzjerski, SPA, gabinet stomatologiczny, restaurację albo lodziarnię? A może firmę usługową i zorganizować festiwal? Dzięki unijnym pożyczkom codziennie spełniają się marzenia o własnym biznesie. Daj szansę i sobie.

Strategią unijną jest rozwijanie produktów finansowych zwrotnych. Pieniądze z pożyczek unijnych wracają i ponownie zasilają pulę do rozdysponowania. Powrót do obrotu to przewaga nie do przecenienia. Nasze myślenie o pomocy unijnej musi również ulec zmianie. Nie warto planować rozwoju firmy w oparciu o nadzieję na pozyskanie dotacji, lecz korzystać z tego co rynek ma nam do zaoferowania.

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. od 15 lat wspiera pożyczkami firmy w swoim regionie. Powodzenie i zadowolenie przedsiębiorczych Wielkopolan jest zachętą by te działania implementować na terenie innych województw.

Pożyczka unijna dla przedsiębiorców z terenu województwa pomorskiego – pożyczka turystyczna, daje ogromne możliwości rozwoju firmy. Przedsiębiorca może sięgnąć po kwotę do 750 tysięcy złotych, nie angażując swoich środków w postaci wkładu własnego. Pożyczka jest udzielana na 72 miesiące maksymalnie, ale można ją rozliczyć wcześniej bez dodatkowych opłat. Z  unijnej pożyczki można skorzystać nie mając żadnej historii kredytowej – jest to oferta także na start. Pieniądze oprocentowane od 2,45% można przeznaczyć na wcześniej określone cele inwestycyjne i obrotowe, w ramach usług turystycznych, rehabilitacyjnych, leczniczych, kulturowych i gastronomicznych. Przedsiębiorca ma możliwość zawieszenia spłaty odsetek na aż 6 miesięcy. Z  tej karencji warto skorzystać na samym początku, kiedy firma się rozkręca, lub poza szczytem sezonu, czyli w okresie gdy firma nie przynosi większego zysku.

Pracownicy WARP Sp. z o.o. w sposób rzetelny udzielają informacji na temat oferty. Warto zapytać, a nawet zawnioskować, by tego dokonać nie trzeba mieć jeszcze nawet założonej działalności gospodarczej. Szczegółowe informacje są dostępne na stronach internetowych warp.org.pl lub pozyczkadlatwojejfirmy.pl.

Data publikacji: 2018-06-04 12:55

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.