Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Dzień Dziecka nad wodą

W sobotni słoneczny poranek, 2 czerwca roku na wodach stawu rybnego p. Tadeusza Lorbieckiego w Piasecznie odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci zorganizowane przez Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Gniewie. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród samych uczestników, jak również ich opiekunów. Spośród najmłodszych adeptów sztuki wędkowania pierwsze miejsce w zawodach zajął Adrian Chrzanowski z wynikiem 5055 punktów, drugi był Miłosz Plutowski z wynikiem 4645 punktów, a tuż za nim zdobywając 3705 punktów na trzecim miejscu uplasował się Jakub Cybulski.

Dla każdego z uczestników Zarząd Koła PZW ufundował atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego. Najlepsi zawodnicy otrzymali okazałe puchary oraz pamiątkowe medale. Medale wręczono też w kategorii największa ryba. I tak wśród dziewcząt medal za największą złowioną rybę otrzymała Zosia Krawczyk, a wśród chłopców największym okazem pochwalić się mógł Igor Kaczeniewski

Po zawodach na wszystkich uczestników oraz ich opiekunów czekała gorąca i pyszna pizza ufundowana przez firmę Temida Sp. z o.o. oraz napoje chłodzące. Po posiłku dzieci mogły wziąć udział w pozostałych atrakcjach przygotowanych na ten dzień. Grupa militarna "Death Hunters", która już niejednokrotnie swoją obecnością uatrakcyjniała imprezę dla dzieci zorganizowała również strzelanie do tarczy z karabinów ASG.

W imieniu Zarządu Koła serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tej wspaniałej imprezy, a w szczególności właścicielowi łowiska, sędziom wędkarskim członkom Zarządu Koła, oraz właścicielom firmy „Temida” Gniew, a także grupie militarnej Death Hunters", której członkowie czuwali nad bezpieczeństwem uczestników imprezy. Mam nadzieję, że w kolejnych latach zainteresowanie wędkarstwem wśród najmłodszych mieszkańców gminy Gniew nadal będzie rosło.

Michał Chrzanowski

Prezes Koła PZW w Gniewie    

Data publikacji: 2018-06-06 08:09
  • Dzień Dziecka nad wodą
  • Dzień Dziecka nad wodą
  • Dzień Dziecka nad wodą
  • Dzień Dziecka nad wodą
  • Dzień Dziecka nad wodą
  • Dzień Dziecka nad wodą

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.