Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Osiedle, na którym dzieją się dobre rzeczy

W sobotę, 23 czerwca gwarno było na boisku przy ul. Ogrodowej w Gniewie. Wszystko za sprawą Pikniku Piłkarskiego, który odbył się w ramach Programu Działaj Lokalnie. Czy osiedle Marii Konopnickiej, zwyczajowo nazywane przez mieszkańców "Złodziejowo", zyska nowy charakter?

W programie imprezy znalazły się piłkarskie rozgrywki między tatusiami a resztą świata oraz liczne gry i zabawy dla najmłodszych. Najważniejszy jednak był czas spędzony razem w gronie sąsiedzkim, ale i rodzinnym. - Piknik upłynął w sympatycznej atmosferze. Dopisała frekwencja i humory. Nawet deszcz udało się odgonić dobrą energią. Dziękuję Damianowi Szmyt za sędziowanie i komentowanie rozgrywek. Dziękuję Agacie Skok za wspaniałe wyskokowe zabawy dla uczestników. Mieszkańcom za udział i wsparcie przy organizacji. A przede wszystkim Fundacji Pokolenia i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności za fundusze na imprezę. Specjalne podziękowania kieruję dla gminy i GOSiR z Krzysztofem Bejgrowieczem na czele za boisko które po latach znów tętni życiem i za partnerstwo w organizacji. Tu specjalne podziękowania dla Pawła Łysko z ekipą. Już planujemy kolejne imprezy. Ta upłynęła w mundialowym klimacie – relacjonuje i dziękuje zaangażowanym Grzegorz Wasielewski, pomysłodawca projektu „Dobrodziejowo”.

I tak wspólne próby odczarowania niefortunnej nazwy osiedla, zwyczajowo używanej przez gniewian, powiodły się. Mieszkańcy „Dobrodziejowa” już wyczekują kolejnego spotkania. Natomiast inicjatorzy działań projektowych, już planują przyszłe wydarzenia. - Lipcowe spotkanie dla mieszkańców odbędzie się przy ognisko - grillu na zielonym placu przy ul. Behrendta. Będzie ognisko, kiełbaski i zabawa muzyczna dla mieszkańców, na której wystąpią uzdolnieni muzycznie mieszkańcy – zapowiada Grzegorz Wasielewski.

Data publikacji: 2018-06-25 09:58
  • Dobrodziejowo
  • Dobrodziejowo
  • Dobrodziejowo
  • Dobrodziejowo
  • Dobrodziejowo
  • Dobrodziejowo

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.