Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Gniewski teren inwestycyjny na medal?

Gmina Gniew bierze udział w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” 2018, którego celem jest promocja dobrze przygotowanych dla klienta terenów pod inwestycje produkcyjne. Zgłoszony do konkursu teren inwestycyjny „Rafineria” zakwalifikowany został już do drugiego etapu, zyskując aprobatę komisji konkursowej, która pod koniec lipca przeprowadziła audyt konkursowy, zapoznając się z prezentacją terenu przez gniewskich urzędników.

W konkursie wzięło udział 81 gmin, które w sumie nadesłały 103 oferty. Do II etapu konkursu zakwalifikowano 65 działek, wytypowanych przez Centra Obsługi Inwestora – Partnerów Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, organizatora konkursu. Udział w dalszej części konkursu bierze także Gmina Gniew, która walczy o promocję terenu inwestycyjnego „Rafineria” (https://www.gniew.pl/plik,4805,oferta-inwestycyjna-gminy-gniew-na-grunt-pod-dzialalnosc-przemyslowa-rafineria-w-gniewie.pdf).

30 lipca w siedzibie gniewskiego magistratu odbył się audyt konkursowy, podczas którego pracownicy Referatu Gospodarki Nieruchomościami przedstawili zewnętrznej komisji prezentację terenu. W skład komisji weszli: Anna Huryn z Centrum Obsługi Inwestora, Tatiana Guder przedstawicielka Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku oraz Mirosław Odziemczyk z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, który podkreślił profesjonalizm przygotowania oferty inwestycyjnej dla potencjalnego przedsiębiorcy.

Materiały informacyjne oraz promocyjne dla terenu inwestycyjnego „Rafineria” zostały przygotowane przez Referat Gospodarki Nieruchomościami. 

Zaprezentowany materiał konkursowy spotkał się z aprobatą oraz szeroko komentowanym profesjonalizmem w przygotowaniu i zaprezentowaniu oferty przez członków komisji. 

Gmina Gniew dziękuje panu Krzysztofowi Juście z firmy JustVision za pomoc w przygotowaniu dokumentacji w postaci filmów, zdjęć wykonanych dronem oraz miłą współpracę.

Audyt w gniewskim urzędzie był ostatnim etapem w konkursie. Jego wyniki poznamy już niebawem.

Laureaci Konkursu otrzymają niepowtarzalną szansę promocji swojej gminy, jako najlepszego miejsca lokalizacji dla inwestycji produkcyjnych, a wyróżnione w Konkursie działki będą rekomendowane w pierwszej kolejności inwestorom zagranicznym.

Z drugiego, ostatniego już etapu konkursu, wyłonieni zostaną zwycięzcy. W każdym województwie, szansę na wygraną ma tylko jeden teren inwestycyjny. Gmina Gniew konkuruje obecnie z terenami zgłoszonymi przez: Kaliska, Słupsk, Stężycę, Kościerzynę i Starogard Gdański.

Konkurs „Grunt na medal” organizowany jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A., we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centami Obsługi Inwestora.

Data publikacji: 2018-09-03 12:36

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.