Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Wieści z ZS Opalenie

Przedstawiamy Państwu wiadomości nadesłane z Zespołu Szkół im. J. Czyżewskiego w Opaleniu. W placówce odbyły się ostatnio mikołajkowe warsztaty i dzień niespodzianek.

3 grudnia uczniowie klas I-III Zespołu Szkół z Opalenia i Pieniążkowa wzięli udział w warsztatach mikołajkowych. Zajęcia odbywały się na dziedzicu zamku w Gniewie. Podczas zajęć dzieci tworzyły piękne dekoracje świąteczne: stroiki, bombki, kartki świąteczne, książeczki z tekstami kolęd no i dekorowały pyszne pierniki. -Dzieci wróciły do szkoły z wykonanymi ozdobami bardzo zadowolone. -Dziękujemy wszystkim za zaproszenie i przygotowanie tych warsztatów- nauczyciele Zespołu Edukacji Wczesnoszkolnej z Opalenia.

Spotkanie z rodzicami... to stały i niezbędny element pracy dydaktyczno – wychowawczej każdego nauczyciela. W klasie II b uczniowie pod kierunkiem wychowawcy starają się urozmaicić przebieg każdego spotkania z rodzicami.
Tym razem zajęcia odbyły się 6 grudnia. Z samego rana niespodzianka w postaci słodkości od Mikołaja. Następna niespodzianka to wizyta rodziców w klasie. Głównym celem spotkania było  wywołanie radosnego nastroju spowodowanego zbliżającymi się świętami i obecnością bliskich osób oraz wzmacnianie wzajemnych relacji w rodzinie opartych na szacunku, akceptacji i miłości. Zajęcia otwarte dają  rodzicowi niepowtarzalną okazję zobaczenia, jak jego dziecko odnajduje się w grupie  – jakie ma relacje z rówieśnikami, a także z nauczycielem, czy potrafi skupić się podczas zajęć, czy zapamiętuje i wykonuje polecenia oraz jak prezentuje się poziom jego umiejętności na tle umiejętności innych dzieci. Praca podczas spotkania przebiegała w zespołach rodzic-dziecko. Dzieci miały możliwość wykonania pięknych ozdób choinkowych, stroików i dekorowania sali lekcyjnej na zbliżające się święta. Wielu z uczniów spróbowało umiejętności składania papieru i klejenia różnymi technikami. Powstały piękne ozdoby, które znalazły się na choince i w klasie. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze z ogromnym zaangażowaniem uczestniczących rodziców. Słodki poczęstunek umilił wszystkim wspólne działania. -Bardzo dziękuję rodzicom za udział w zajęciach oraz przygotowanie potrzebnych pomocy, materiałów no i oczywiście choinki – podsumowuje Katarzyna Zander.  

Data publikacji: 2018-12-07 13:42
  • Wieści z ZS Opalenie
  • Wieści z ZS Opalenie
  • Wieści z ZS Opalenie

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.