16 lutego w Klubie „Wesoła Jesień” odbyło się spotkanie walentynkowe. Brali w nim udział nie tylko stali seniorzy, ale także nowi goście, których szczególnie przywitano i zaproszono do uczestnictwa w kolejnych już spotkaniach.
Walentynki u seniorów były bardzo urozmaicone. Oprócz tańców, nie zabrakło także miłego akcentu w postaci odczytanego wiersza dla Emilii Rulińskiej, autorstwa jednej z seniorek. Odśpiewano także hymn Klubu Seniora, były wspólne zdjęcia oraz taniec serduszkowy, podczas którego tancerze i tancerki, na podstawie symbolicznych znaków na serduszkach, musieli odnaleźć swojego partnera i partnerkę. Nie zapomniano nawet o parze najstarszych klubowiczów, której przypadł szczególny walentynkowy taniec, za który „Jesienna Para” otrzymała skromne upominki.
Walentynkowy wystrój wnętrza klubu sprzyjał nastrojom imprezowiczów, których czerwone stroje podkreślały istotę tego wyjątkowego dnia.
Seniorzy nie zapomnieli o uwiecznieniu wesołej zabawy w formie filmu, który obejrzeć można w siedzibie Klubu.
Uczestnicy dziękują zarządowi klubu seniora za organizację walentynek.
Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka