Miasto i Gmina Gniew

Treść strony

Konkurs na ławkę zakochanych rozstrzygnięty

Rozstrzygnięto ogłoszony 14 lutego z inicjatywy burmistrza Macieja Czarneckiego, konkurs na ławkę zakochanych. Decyzją jury konkursowego pod przewodnictwem Zastępcy Burmistrza Joanny Kamińskiej w konkursie zwyciężył projekt Żanety Janickiej z Gdyni.

Do konkursu nadesłano łącznie 11 prac. Były wśród nich ręczne szkice i rysunki, ale nie zabrakło także profesjonalnie przygotowanych wizualizacji gniewskiej ławki zakochanych. Z uwagi na spore zainteresowanie konkursem i wyrównany poziom prac, komisja konkursowa, poza główną nagrodą, przyznała także drugie i trzecie miejsca, a także kilka wyróżnień.

I tak zwycięzcą zabawy została gdynianka Żaneta Janicka. Drugie miejsce przyznano Paulinie Kamce z Gniewu, a trzecie Karolinie Mrówczyńskiej z Kwidzyna. Wyróżnienia przyznano Martynie Kolasiewicz z Gdańska, Lesławowi Turowi z Gniewu oraz Krzysztofowi Ciarkowskiemu również mieszkańcowi Gniewu. Na konkurs wpłynęła także praca, która choć nie spełniała warunków regulaminu konkursowego, ujęła jury, które postanowiło przyznać młodej gniewiance Nikoli Bielskiej nagrodę specjalną.

- Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie. Miło nam poinformować, że zwycięski projekt zostanie wykonany przez lokalnych artystów kowali podczas Pokazu Kucia Artystycznego, który odbędzie się w sierpniu w Gniewie. Gotowa ławka zostanie następnie ulokowana w jednej z części Starego Miasta tak, aby mogła służyć mieszkańcom i turystom, odwiedzającym Gniew. Niech piękne historie miłosne Jana i Marysieńki będą inspiracją dla zakochanych, którzy jeszcze w tym roku zasiądą na tej wyjątkowej ławce – mówi Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Gniew Joanna Kamińska, przewodnicząca konkursowego jury.

Poniżej prezentujemy zwycięską pracę.

Data publikacji: 2019-03-14 15:27
  • Ławka Zakochanych

« wstecz

Dofinansowanie

  • MAC

Strona sfinansowana została ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w ramach konkursu na budowę strony internetowej oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 2015-12-14 12:15

Kontakt

[obiekt mapy] Lokalizacja urzędu na mapie
Fotokod - wizytówka Urzędu Miasta i Gminy Gniew

Urząd Miasta i Gminy Gniew
Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew
pon., wt., czw. 7.30-15.30
śr. 7.30-17.00
pt. 7.30-14.00
tel. 58 530 79 19;
fax 58 530 79 40
e-mail: sekretariat@gniew.pl
DANE DO FAKTURY
Gmina Gniew
NIP 593 10 05 516
REGON 191675296

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /34gu04waml/skrytka

Referaty UMiG Gniew

Informator teleadresowy

Data publikacji: 2015-09-03 15:11

SOZP

Projekty finansowane z Unii Europejskiej

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.